Як відкрити кіоск?

Фото - Як відкрити кіоск?

Ви вирішили зайнятися бізнесом і відкрити торгову точку? Якщо так, то без покрокового плану не обійтися. Ларьок хоч і невелику справу, але досить клопітка і вимагає певних знань для успішної реалізації плану та отримання прибутку від справи.

Ми розповімо, що потрібно зробити, перш ніж відкрити свій кіоск, і як діяти, щоб за допомогою цієї торгової точки отримати непоганий дохід.
План дій

Дії при відкритті справи зводяться до наступним обов'язковим пунктами:

 1. Піти до податкової інспекції за місцем проживання - оформити себе індивідуальним підприємцем.
 2. Подати заяву в податковій інспекції про перехід на систему оподаткування у спрощеній формі.
 3. Отримати дозвільні документи на відкриття в місцевому муніципалітеті (місто) або в сільській адміністрації (село). У невеликих населених пунктах отримання дозволу на установку простіше, у великих воно проходить з проведенням тендерів, - в цьому випадку має бути кілька претендентів на одне місце для установки ларька. Проблему можна вирішити, подавши запит від свого імені і, припустимо, від одного.
 4. Після вам потрібно подати заяву в управління архітектури та містобудування у вашому населеному пункті, щоб отримати і у них дозвіл на відкриття кіоску. Дозвіл потім узгоджується в торговому відділі Виконкому.
 5. Нарешті, ви проходите перевірку у пожежної інспекції та СЕС.

Також буде потрібно скласти докладний бізнес-план майбутнього підприємства.

Приклад бізнес-плану торгової точки

 • Першим у вас буде Оглядовий розділ, де ви вказуєте свій намір відкрити торговий кіоск, в якому буде вестися продаж певних (вкажіть будь - промислових, продовольчих і т.д.) товарів / продуктів. Тут же напишіть, яку організаційно-правову форму підприємства ви вибрали - ІП.
 • Опис підприємства. Тут ви описуєте ваш кіоск і вказуєте кількість продавців і площа торгової точки.
 • Опис послуг. Тут описується, які товари будуть реалізовуватися, в якому режимі піде робота. Можна вибрати змінний або цілодобовий режим. Цілодобовий принесе більш високий прибуток і швидку окупність.
 • Аналіз ринку. Необхідно вивчити і навести дані про прилеглих торгових точках - конкурентах, які працюють в тій же сфері, оцінити конкуренцію з їхнього боку - або вказати її відсутність.
 • Устаткування. Розписати техніку, яку потрібно придбати.
 • Фінансова сторона. Розрахуйте, у скільки обійдеться відкриття. І підрахуйте його окупність.

Приблизні витрати такі:


Зведення торгового приміщення коштує близько 50000-110000 рублів, ваги - в районі 3000, вітрина з холодильною установкою - 10000, касовий апарат - 6000, оформлення всіх документів - до 100000 рублів. Врахуйте оклад продавця за рік - в районі 130 тисяч.

У підсумку витрати складуть в середньому 200 тисяч рублів. Можна орендувати побудований вже кіоск і старе обладнання - вийде трохи дешевше.

Вибір товару

Ще одне важливе питання - а що продавати в кіоску? Залежить від сегмента, в якому ви будете реалізовувати товар. Біля зупинок будуть затребувані газетні кіоски з різними дрібними товарами (шпильки, канцелярське приладдя, батарейки тощо), а також булочні та сигаретні кіоски. Біля пивних можна продавати сухарики, чіпси та іншу закуску до пива. Біля шкіл, дитячих садків, лікарень - кіоски з солодощами та безалкогольними напоями, булочні.

Окупається кіоск досить швидко - через термін від 2 місяців до півроку. Це залежить від товарообігу.

Також вам буде корисна наша стаття Як відкрити ларьок.


» » Як відкрити кіоск?