Де оформити візу?

Фото - Де оформити візу?

Віза - це документ, що дає право іноземному громадянину перебувати на території держави строго певний час. Візи поділяються на транзитні, туристичні, студентські, ділові, гостьові, робочі і т.д. Також існують одноразові візи і мультивізи (дозволяють в'їзд в країну кілька разів).

Як прийнято, для в'їзду в іншу країну необхідно отримати візу. Вам потрібно дізнатися, які стосунки вашої держави з тією країною, яку ви хочете відвідати. Бувають і такі країни, чиї кордони закриті для перетину. Якщо ж вам потрібна віза, то у вас є два варіанти, як її можна отримати.
Отримати візу в посольстві

Для того щоб отримати візу самостійно, вам потрібно звернутися в посольство тієї країни, в яку ви зібралися в'їжджати.

Для цього потрібно дізнатися, чи є у вашому місті консульство або посольство потрібної вам країни. Якщо є, то це допоможе вам заощадити час і гроші. В іншому випадку вам доведеться їхати в інше місто, де знаходиться консульство або ж звернутися до турфірми, яка зможе допомогти вам отримати візу. Дізнатися список консульств і посольств всіх країн світу можна, перейшовши за посиланням - visahq.ru або visaforum.org.

У деяких консульствах вам доведеться пройти співбесіду для того, щоб отримати візу, тому будьте до цього готові. Документи вам доведеться збирати самим, а також відстоювати чергу, щоб їх подати. Для цього існують певні дні та відведені години, так що приготуйтеся витратити і на цю процедуру свій час.


Варто врахувати, що пакет документів для різних країн дуже різний. Дізнайтеся, які саме документи потрібні і постарайтеся підійти до цієї справи з усією відповідальністю, адже від цього може залежати, чи отримаєте ви візу чи ні. Також вам буде необхідно сплатити держмито у встановленому розмірі. Як правило, самостійне отримання візи обходиться набагато дешевше, ніж за допомогою турагентства.

Як отримати візу в турфірмі

Якщо вам не хочеться самостійно отримувати візу, тому що ви відчуваєте, що для вас це може бути важко, скористайтеся послугами професіоналів, які допоможуть вам отримати візу.

Звернутися до турфірми, яка робить візи, можна практично в будь-якому місті. Агентства самостійно формують пакет документів і передають їх в посольство. Від вас тільки потрібно надати мінімум документів, посередник вам скаже, яких саме, найчастіше це буває тільки паспорт.

Якщо ж для видачі візи потрібно ваша особиста присутність, тоді агенство ретельно готує вас до співбесіди. Також ви можете замовити візу в турфірмі в іншому місті, наприклад, в Москві або Санкт-Петербурзі навіть без вашого особистої присутності. Для цього зателефонуйте і дізнайтеся, які документи потрібні і відправте їх кур'єром. Коли віза буде готова, вам її відправлять точно таким же способом - кур'єром або рекомендованим листом.

Щоб дізнатися більше інформації для того, щоб отримати візу, пропонуємо познайомитися зі статтями:


» » Де оформити візу?