Як отримати візу в іспанію?

Фото - Як отримати візу в Іспанію?

Іспанія - одна з країн Євросоюзу, яка уклала Шенгенський договір. Саме тому, щоб поїхати на екскурсію, тут необхідна шенгенська віза. Розглянемо, як отримати візу до Іспанії.

Готуємо документи

Процес підготовки документів, у цій справі, є основним. Всі документи подаються обов'язково особисто, при собі необхідно мати посвідчення особи. Стандартний пакет документів включає в себе:

  • закордонний паспорт, термін дії якого не менше ніж 180 днів;
  • три кольорові фотографії 3х4 см;
  • заповнена власноруч анкета іспанської візи;
  • копія російського паспорта (всі сторінки);
  • довідка про доходи з місця роботи;
  • чек про купленої валюті з розрахунком 60 євро на добу.

Подати перераховані вище документи необхідно не менш ніж за двадцять два дні до туристичної поїздки. Документи повинні бути складені в строгій черговості, якщо цього не зробити, то такі документи не будуть навіть розглядатися посольством. Вартість отримання візи становить 60 євро для громадян РФ. Оформлення візи займає не менше 15 днів.

Причини відмови

Найчастішою причиною відмови у видачі візи є невідповідність документації або помилка в ній. Також іноді російських громадян не пускають до Іспанії, через відсутність чека на грошові кошти в розрахунку 60 євро на день. Проте співробітники консульства залишають за собою право не впускати в країну підозрілих громадян без зазначення причини.

Більш докладно прочитати про те, як отримати шенгенську візу, можна тут.

Тепер ви знаєте, як отримати візу до Іспанії і зможете легко це зробити, якщо захочете провести незабутній відпустку в цій країні.


» » Як отримати візу в іспанію?