Як отримати візу в германію?

Фото - Як отримати візу до Німеччини?

Отримати візу до Німеччини - справа не з простих, але з реальних. У даній статті розповімо, як отримати візу до Німеччини. Для початку варто сказати, що при поїздці в Німеччину Вам знадобиться шенгенська або національна віза.
Як отримати візу до Німеччини самостійно

Першим кроком для Вас буде вивчення сайту Посольства Німеччини. На ньому Ви дізнаєтесь, куди Вам доведеться подавати документи (розподіл населених пунктів з консульських округах). Цей же сайт Вам допоможе визначитися, яка віза Вам потрібна (шенгенська або національна). Ми розглянемо найбільш популярну візу - туристичну. Якщо Вам необхідна інша віза, то слід почитати пам'ятку на сайті Посольства про отримання необхідної Вам візи.

Другий крок. Щоб Вас прийняли в Посольстві, Вам необхідно записатися на співбесіду. При цьому пам'ятайте, що у високий сезон запис може вироблятися на дати через кілька тижнів і навіть місяців. Тому завчасно подбайте про записи.

Третій крок. Підготовка документів на подачу для отримання візи (туристичної, без запрошення).

  • Закордонний паспорт, який діятиме ще 3 місяці з дня закінчення поїздки (у ньому також повинні бути як мінімум дві вільні сторінки).
  • Російський паспорт і ксерокопія всіх його сторінок.
  • Заповнена та підписана анкета (шаблон і зразки знайдете на сайті Посольства) з вклеєною фотографією. Другу фотографію необхідно докласти до документів.
  • Заява про відповідальність за надані дані, викачується воно з сайту разом з анкетою.
  • Страховка з покриттям від 30 тис.євро, діюча протягом всього перебування на території Німеччини.
  • Підтвердження проживання на території Німеччини (броні готелів, договір оренди житла).
  • Підтвердження транспорту туди і назад (квитки, договір оренди авто, документи на свій автомобіль з оформленою грін-картою).
  • Підтвердження про повернення в РФ. Цим підтвердженням може бути довідка з роботи (оформлена на офіційному бланку, з інформацією про організацію, займаної посади, розмір зарплати, і датах відпустки), навчання, документи про фінансові зобов'язання, документи на нерухомість. Загалом, все підтвердження того, що Вам є для чого повертатися в Росію, і Ви обов'язково повернетеся.
  • Фінансові гарантії, тобто підтвердження того, що у Вас є кошти на поїздку. Даним підтвердженням може бути виписка з банківського рахунку мінімум за 3 місяці (сума на ньому повинна бути не менше 35-40 тис.руб.).

Четвертий крок. Прийти в призначений час на співбесіду до того вікна, в яке Вас записували з повним пакетом документів (Не запізнюйтесь, інакше Вас не візьмуть, і доведеться записуватися заново). Саме на цьому етапі Вам потрібно сплатити візовий збір, рівний 35 євро (оплата буде проводитися на місці в рублях). Крім документів, описаних у пам'ятках, з Вас можуть зажадати додаткові документи.

Розгляд триває до 3х днів (робочих). Після закінчення даного терміну забираєте свій паспорт і дізнаєтеся, чи видали Вам візу шляхом перевірки паспорта. Обов'язково перевірте дані, зазначені у візі.

Тепер Ви знаєте, як отримати візу до Німеччини. Чітко виконуйте інструкції і обов'язково підготуйте повний пакет документів. При відсутності будь-яких паперів документи на розгляд не будуть прийняті.


» » Як отримати візу в германію?