Чи потрібна дитині віза?

Фото - Чи потрібна дитині віза?

У наш час багато батьків мають можливість відправити своїх дітей вчитися чи відпочивати за кордон. Актуальною є проблема оформлення відповідних документів. І так, чи потрібна дитині віза для подорожі за кордон? Розглянемо докладно це питання.
Коли потрібна віза для дитини

Якщо в країні, куди ви вирушаєте, встановлено візовий режим, то віза для дитини, як і для дорослого повинна бути оформлена. Але є країни, в які віза не потрібна, для таких країн цілком достатньо наявність закордонних паспортів для батьків і дітей.

Розглянемо деякі нюанси оформлення документів, які варто враховувати при виборі країни, в якій встановлено візовий режим. Візу для дитини можна не відкривати, за наявності закордонного паспорта старого зразка у батьків, в якому він вписаний. Такий запис здійснюється і завіряється тільки співробітниками Федеральної міграційної служби за місцем проживання.

При цьому варто враховувати, що якщо дитина записаний у вас в закордонному паспорті і ви плануєте поїздку з ним, то заповнюючи анкету на візу, відзначте, що подорожувати будете з дитиною. У такому випадку, ви отримаєте візу, в якій є спеціальна позначка, що ви їдете разом з дитиною.

Якщо ж у батьків закордонний паспорт нового зразка, то дитину в такий паспорт вже не вписують. У цьому випадку оформлення візи для дитини обов'язково. Для цього, один з батьків повинен заповнити анкету в консульстві і поставити свій підпис на ній. В основному, хтось із батьків самостійно подає всі необхідні документи для отримання візи на дитину. Посольство може вимагати присутність дитини при оформленні документів, якщо йому більше 14 років, або ж якщо є спеціально вимогу.

Будьте уважні при зборі документів - для дітей і дорослих цей список різний. Отримання візи на дитину залежить ще й від згоди на виїзд з країни другого з батьків. Така згода має бути завірене нотаріусом. До списку ще додається свідоцтво про народження дитини. Важливим моментом залишається так само те, що ці документи повинні завірятися нотаріусом мовою тієї країни, в яку планується подорож.


» » Чи потрібна дитині віза?