Як дістатися до Варшави?

Фото - Як дістатися до Варшави?

Варшава - прекрасний історичне місто. Щоб відвідати Варшаву, потрібно мати шенгенську візу (вона необхідна громадянам країн, що не входять в шенгенську зону, для відвідування країн Євросоюзу- читайте розділ Європа).

Візу потрібно отримати в посольстві Польщі (необхідні документи дивіться на сайті).

Замість шенгенської візи можна отримати польську. Але шенгенська поширюється на всі країни шенгенської зони, а коштує стільки ж.

Якщо ви збираєтеся відвідати місто з туристичними цілями, можна звернутися в туристичну фірму, яка підкаже, що потрібно оформити для відвідування цієї країни і допоможе з цим.
Як дістатися до Варшави?

Є чотири способи дістатися до Варшави: літаком, поїздом, автобусом або своїм ходом. Коротенько опишемо три перших, оскільки люди, що добираються на своєму транспорті, зазвичай дуже добре розбираються в подорожах без допомоги подібних статей.

Літаком

Найпростіше забронювати квиток на Aviasales.ru або іншому сервісі бронювання авіаквитків, вилетіти з свого або найближчого міста і приземлитися в аеропорту Варшави. Там на таксі або на автобусі без проблем можна доїхати до потрібного місця в місті. Рейси до Варшави здійснюються з Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Мінська, Єкатеринбурга та Алмати.

Потягом

Можна забронювати квиток на сайті РЖД.ру або купити його на вокзалі. Потяги відправляються тільки з Москви і слідують по маршруту в Париж або Ніццу якраз через Варшаву. Потяги ходять щодня і проїжджають Смоленськ, Мінськ і Брест.

Автобусом

Досить набрати в пошуковику «автобуси до Варшави», щоб побачити в результатах пошуку безліч сайтів різних компаній-перевізників. Вибирайте своє місто, відповідного перевізника, дату поїздки - і вперед! Зазвичай автобуси відправляються з великих міст на зразок Москви і Санкт-Петербурга.

Для в'їзду в Польщу потрібно шенгенська віза, медичний поліс і гроші.

Решта статті-путівники читайте в розділі Як дістатися від і до.


» » Як дістатися до Варшави?