Яка віза в іспанію?

Фото - Яка віза в Іспанію?

Багато росіян, збираючись відвідати чудову по красі і чистоті країну - Іспанію, задаються питанням, яка віза в Іспанію необхідна, які для цього потрібні документи, скільки коштує її оформлення та ін.

Відповідь на питання дуже простий. Іспанія - країна Шенгенської угоди, тому для в'їзду на її територію потрібна звичайна Шенгенська віза. Оформляється вона чи в посольстві королівства Іспанія в Москві, за допомогою туристичного агентства, якщо ви їдете в Іспанію, як турист.

Типи віз

Шенгенська віза буває короткостроковій і транзитної. Національна віза видається посольством Іспанії досить рідко, по ній можна пробути в цій країні 90 днів на півроку. Тобто можна в'їжджати в країну і виїжджати з неї, але загальне число проведених в Іспанії днів в ці півроку не повинно перевищувати 90. Ці візи отримують у разі оформлення та володіння нерухомістю, вступу до ВНЗ Іспанії, а так само ті громадяни, які влаштувалися на роботу або їх запросили в Іспанію в якості фахівців.

Види віз

Найпопулярніша віза в Іспанію - туристична. Вона передбачає короткострокове перебування на території країни, при в'їзді вона підтверджується бронью в готелі або адресою та телефоном людей, які запросили до себе туриста.

Гостьова віза - документ, який видається на прохання і приватним запрошенням родичів або друзів, які проживають в Іспанії. Така віза може бути відкрита на цілий рік, це зручно, якщо ви літаєте до рідних досить часто.

Ділова віза - видається тим, хто їде в країну з метою ділових переговорів для розвитку спільного бізнесу між двома країнами. Видача таких віз передбачає подальшу економічну вигоду для Іспанії.

Яка потрібна віза в Іспанію саме вам, ви можете чітко визначити, звернувшись в туристичне агентство, де вам допоможуть з її оформленням.


» » Яка віза в іспанію?