Як вилікувати заїкання?

Фото - Як вилікувати заїкання?

Заїкання - недуга, який нерідко зустрічається як у дорослих, так і у дітей. Однак відновлювальний процес у дітей проходить швидше, ніж у дорослих. Складно назвати заїкання захворюванням - це, скоріше, дефект, який сучасними способами добре піддається коригуванню. З нашої статті ви дізнаєтеся, як вилікувати заїкання.
Заїкання: методи лікування

Найголовніше на шляху до позбавлення від заїкання - це сильне бажання пацієнта поліпшити свою промову. Позбутися від нестачі допоможуть психологічні методи, при цьому важливо знайти фахівця, якому ви могли б відкритися, тому як нерідко заїкання - це наслідок досить серйозних психологічних травм, отриманих людиною в минулому. Однак не всі можуть пам'ятати негативні моменти, тому один із сучасних способів лікування - це гіпноз. За допомогою гіпнотичної терапії фахівець допоможе поглянути на ситуацію з боку і усунути наслідки. Звичайно, на таке лікування у дорослої людини може піти кілька місяців, але головне - не впадати у відчай і вірити в себе.

Психологи радять починати лікування за допомогою наступних вправ:

  • дихальна гімнастика (наприклад, за методом А.Н. Стрельниковой або інших фахівців).
  • вправа «долоньки». Займіть пряме положення, зігніть руки в ліктях (лікті при цьому повинні бути опущені), а долоні розгорніть від себе. Почніть стискати кулаки і одночасно з цим зробіть 4 різких вдиху носом поспіль (без видиху). Потім йде видих, після чого розслабтеся на кілька секунд і повторіть вправу. Виконувати його потрібно від 20 до 30 разів. Не забувайте після кожного разу трохи відпочивати;
  • вправу на «спокій». Сядьте рівно і постарайтеся сказати кілька слів рівним спокійним голосом (наприклад, на тон нижче, ніж ви зазвичай говорите). Важливо економно витрачати дихання, а також затримувати дихання при проголошенні деяких слів. Зробіть упор на розтягування голосних букв (розтягуйте злегка) і не робіть упор на приголосні.

І головне, пам'ятайте, що результат вашого лікування цілком залежатиме лише від вас, яким би гарним не був фахівець. Якщо ж вас турбують ще якісь проблеми, з нашого розділу Здоров'я ви дізнаєтеся про лікування різних захворювань безліччю способів, а також про методики зміцнення організму.


» » Як вилікувати заїкання?