Чим лікує знахар?

Фото - Чим лікує знахар?

Знахар - це людина, яка володіє певними магічними знаннями та використовує їх для лікування людей від різних хвороб. Часто вважається, що здібності знахаря є даром, їх неможливо напрацювати. Однак є знахарі, які передають свої знання нащадкам.

Чим і як лікує знахар: засоби і способи

Знахар не вдається до допомоги нечистої сили. Він використовує силу води, рослин, інших предметів, а також силу змов і молитов. Зазвичай знахар читає попередньо молитви, звертається до Бога. Потім, читаючи певні змови, готує які-небудь лікувальні суміші. Ці суміші слід пити чи мазати їх (робити примочки) на хворе місце. Також знахар може змащувати або збризкувати людини водою, читаючи над ним змови. Знахар може заговорити воду, яку для зцілення необхідно пити в певний час. Часто використовується різні нитки, вуглинки, свічки. Знахар використовує і свої руки. Він може торкатися до хворого місця і, читаючи при цьому певну змову, лікувати від хвороби.

Знахар розглядає хворобу на енергетичному рівні, а не на рівні ушкодження тканин, тому він виправляє пошкодження в енергетиці людини, прибирає причину захворювання.

Від яких хвороб лікує знахар?

Знахар лікує від лихоманки, судом, ревматизму, туги, переляку, стресу, заїкання, безпліддя, епілепсії, імпотенції, безсоння, пристріту і псування, а також від безлічі інших хвороб. Люди найчастіше, випробувавши всі засоби традиційної медицини, звертаються до знахаря, так як на прості таблетки і ліки вже не сподіваються. Таке лікування найбільш поширене в селах і селах.


» » Чим лікує знахар?