Що лікує ортопед?

Фото - Що лікує ортопед?

Дуже часто, приходячи в лікарню і читаючи вивіски на кабінетах лікарів, ми не тільки не розуміємо, що конкретно лікує той чи інший лікар, але навіть іноді не уявляємо собі, про якій області медицини йде мова. Одним з таких «загадкових» фахівців є ортопед. Давайте спробуємо розібратися, що лікує ортопед і з якими захворюваннями потрібно йти тільки до нього.
Ортопед. Хто це?

Ортопедія - це галузь медицини, яка вивчає різноманітні хвороби та травми кісток, суглобів, сухожиль, зв'язок і інших частин опорно-рухового апарату людини. Відповідно, лікар-ортопед лікує всі ці хвороби і травми. Завдання доктора - не тільки проводити лікування, але також своєчасно діагностувати і по можливості запобігати захворювання. В останні роки, коли ортопедія почала стрімко розвиватися, люди, які вже практично змирилися з думкою про інвалідному кріслі, отримали надію на одужання. З кожним роком виникають все більш сучасні технології в даному напрямку медицини.

Види ортопедії

Сьогодні виділяють такі види і напрямки ортопедії:

  • амбулаторну травматологію (тут займаються діагностикою, лікуванням і профілактикою таких хвороб як вивихи, переломи і розтягування);
  • артроскопічну хірургію (лікарі проводять операції в області меніска, суглобів і зв'язок);
  • хірургію хребта;
  • ендопротезування суглобів;
  • дитячу ортопедію.

Однією з найважливіших галузей медицини є саме дитяча ортопедія. Діти дуже швидко ростуть, і також швидко зростає і їх скелет, внаслідок чого він дуже чутливий до дії зовнішніх чинників. Своєчасне звернення до фахівця може попередити безліч хвороб опорно-рухового апарату дитини, які можуть вплинути на все його життя.

Коли потрібно йти до ортопеда?

Як тільки з'являються будь-які больові відчуття в суглобах і кінцівках, а також в будь-якому відділі хребта, кульшових суглобах, легке похрускування при рухах корпусу, потрібно негайно йти до лікаря-ортопеда.

Про проблеми, пов'язані з опорно-руховою системою людини, можна почитати в розділі Опорно-руховий апарат.


» » Що лікує ортопед?