Як вилікувати переляк у дитини?

Фото - Як вилікувати переляк у дитини?

Офіційна медицина не виділяє дитячий переляк як окрему хворобу, а зараховує його до числа нервових захворювань. Народні цілителі дали цьому явищу назву «дитяче» і знають, як вилікувати переляк у дитини за допомогою спеціальних змов і молитов.
Ознаки дитячого переляку


Грудні діти часто плачуть, і зрозуміти причину їх занепокоєння досить складно. Переляк в грудному віці може проявлятися відмовою від грудей, нічними істериками. В особливо складних випадках спостерігається тремтіння і судоми в кінцівках, посиніння шкіри, піна біля рота.

У більш пізньому віці про переляк можна судити по підвищеній нервовій збудливості дитини, болючою прихильності до близьких людей, примхливості, нічне нетримання.

Як лікувати переляк у дитини

Лікувати переляк у дитини потрібно обов'язково, так як його наслідки можуть негативно відбитися на подальшому психічному та розумовому розвитку, стати причиною виникнення фобій, заїкання. Іноді для лікування переляку достатньо батьківської любові і ласки, довірчих розмов з дитиною.

Для лікування переляку у грудних дітей педіатри радять приймати заспокійливі ванни з додаванням фітосборов. Наприклад, валеріана + буркун + чебрець + пустирник. Діткам постарше можна давати пити заспокійливий чай на основі ромашки, материнки, м'яти, валеріани.

Якщо ознаки переляку не зникають, слід звернутися за допомогою до психолога. Досвідчений фахівець визначить причину захворювання і шляхи його вирішення. Це можуть бути гомеопатичні препарати, гіпноз або інші методи.

Як зняти переляк у дитини нетрадиційними методами

З точки зору екстрасенсорики переляк є інформаційним недугою. У момент переляку недоросла енергетика дитини піддається сильної струсу. Саме тому найбільш поширений нетрадиційний спосіб його лікування - виливання переляку на віск, так як віск вбирає в себе енергію подібно до губки. Для цього розтоплюють церковні свічки і, тримаючи над головою малюка чашу з холодною водою, повільно виливають у неї віск і читають молитви.

Бабусі-знахарки викочують переляк курячим яйцем або проводять ритуал з освяченою сіллю, читаючи при цьому змови.

Віруючі люди з давніх часів знають, як лікувати переляк за допомогою молитов. Ефективна спеціальна молитва - звернення до Божої Матері, яка вважається захисницею жінок і дітей. Можна просто умивати дитини святою водою, читаючи «Отче наш».


» » Як вилікувати переляк у дитини?