Що подивитися в Єкатеринбурзі?

Фото - Що подивитися в Єкатеринбурзі?

Не важливо, подорожуєте ви по світу, або ж просто по Росії, Єкатеринбург - один з тих міст, які повинен відвідати кожен турист. Це один з найбільших міст Росії, його називають культурним і технологічним центром Уралу. Місто повністю відповідає своєму статусу, тому що в ньому знаходиться безліч цікавих історичних пам'яток, а також інших визначних пам'яток.

Отже, ви прибули в цей чудовий місто. Що подивитися в Єкатеринбурзі? Як спланувати свій туристичний маршрут, щоб побачити всі найцікавіші місця міста?

Пам'ятки Єкатеринбурга

Варто відразу зазначити, що міська влада і самі жителі міста подбали про туристів, які бажають познайомитися з містом. Спеціально для всіх бажаючих була створена так звана Червона лінія. По суті, це спеціальний пішохідний маршрут, який знайомить туристів з місцевими пам'ятками історичного центру міста. Загальна протяжність пішохідного маршруту - шість з половиною кілометрів.

Весь маршрут Червоної лінії супроводжується спеціальними позначками. Мітки є і поряд з кожним історичним пам'ятником, до якого підходять туристи. З 2013 року поряд з пам'ятками з'явилися спеціальні телефонні номери, зателефонувавши на які, будь-який бажаючий може прослухати їх історію.

Туристичний маршрут починається з Площі 1905 року. По дорозі маршруту ви можете побачити такі пам'ятки, як Набережна Робочої Молоді, Історичний сквер, Літературний квартал, Музей історії Єкатеринбурга, Храм на Крові і безліч інших цікавих місць.

Також рекомендуємо відвідати хмарочос "Висоцький" і оглядовий майданчик, який знаходиться на його вершині. Прогуляйтеся по вулиці Вейнера, яку називають Єкатеринбурзький Арбатом. У літній час варто відвідати Міський ставок.

Якщо ж вас цікавлять пам'ятки інших міст, ознайомтеся з розділом Цікаві місця і пам'ятки.


» » Що подивитися в Єкатеринбурзі?