Куди сходити в пермі?

Фото - Куди сходити в Пермі?

Цей уральський місто, адміністративний і культурний центр Пермського краю, може зацікавити туристів своїми сучасними пам'ятками та історичними пам'ятками глибокої старовини. Він розташувався на березі красивої російської річки Ками в передгірному районі Уралу. Здавна цей край славився своїми незліченними багатствами - цінними мінералами, захованими в гірських породах.
Куди піти у Пермі

Якщо ви приїхали до Пермі в якості туриста і не знаєте, куди сходити, то насамперед відвідайте Пермську художню галерею, в якій зібрані чудові зразки російського іконопису і шедеври дерев'яної скульптури уральських майстрів. А щоб ближче познайомитися з історією цього краю, необхідно відвідати Пермський краєзнавчий музей, де є рідкісні рукописи і зборів предметів, що розповідають про минуле міста і краю в цілому.

Не познайомившись з архітектурою історичній частині міста, неможливо мати повне уявлення про нього. Адже саме тут розташовані найбільші пам'ятники минулого, які й сьогодні вражають своєю величчю. Обов'язково варто відвідати головні визначні пам'ятки:

  • Знаменитий Петропавлівський собор, побудований в стилі бароко;
  • Спасо-Преображенський собор зі своєю знаменитою дзвіницею;
  • Будівля Духовної академії.

Екскурсія по місту

З соборній площі, реконструйованої п'ять років тому, відкривається чудовий вид на Каму і йде вдалину Комсомольський проспект. Прямо біля залізничного вокзалу знаходиться чудовий сад каменів, з якого починається знайомство туристів із цим славним містом. А однією з головних визначних пам'яток вважають фігуру Пермського ведмедя, який став символом міста. До того ж в Пермі багато пам'ятників і монументів відомим людям, а також тут знаходиться музей військової техніки під відкритим небом. Є і незвичайні пам'ятники в цьому місті, на які цікаво буде подивитися кожному туристу. Це пам'ятники Вухам, Цар-гармати, паровозики. А ще в Пермі можна побачити копію Ейфелевої вежі.


Увечері дуже гарний Комсомольський проспект, по якому люблять прогулюватися жителі та гості міста. В цей час доби проспект сяє вогнями готелів, ресторанів, магазинів і нічних клубів. Багато хто віддає перевагу прогулятися по набережній Ками, яка надзвичайно красива у вечірні години.

Ще одне популярне місце в місті, яке потрібно відвідати гостям Пермі, це парк культури і відпочинку імені Горького. Тут можна прогулятися по тінистих алеях, слухаючи трелі птахів і шелест листя. Особливо красиво тут восени, коли дерева одягнені в золото пожовклим листя, а під ногами лежить килим з цих листів.

Якщо ви не знаєте або ж ще не визначилися, куди піти в Пермі, то перегляньте онлайн-афішу міста, яка підкаже цікаві місця, де можна відвідати різного роду заходи.

У цьому місті кожен зможе знайти заняття собі до душі і приємно провести час.


» » Куди сходити в пермі?