Що подивитися в Брюсселі?

Фото - Що подивитися в Брюсселі?

Місто Брюссель є столицею Бельгії, а також штаб квартирою НАТО, детальніше дізнатися про цей факт можна в статті Що таке НАТО. Варто зауважити, архітектура і пам'ятники міста не залишать нікого байдужим, місто манить своєю красою мандрівників з усього світу.

Отже, що відвідати в Брюсселі в першу чергу.

  1. Grand place вважається по праву найкрасивішою площею міста і навіть всього світу. Практично всі екскурсійні програми включають в себе відвідування цього неймовірно красивого місця. Пам'ятки площі вражають своєю величчю: найголовніші будівлі, які привернуть увагу кожного - це Міська Ратуша і Будинок Короля, в якому знаходиться головний музей міста. Вони оточені будівлями 17 століття, які гармонійно вписуються в архітектурний ансамбль площі.
  2. Символ міста, який знаходиться в південному напрямку від площі, а точніше на перетині Банної вулиці і Дубовий, - це статуя-фонтан Пісяючий Хлопчик. Статуя у вигляді маленького хлопчика, який пісяє зроблена з бронзи, висотою всього 61 см, є популярним місцем, яке відвідує велика кількість туристів з усього світу.
  3. Також можна прогулятися по площі Святої Катерини, яка викличе не менш вражень, ніж гранд палас. На площі стоїть однойменна церква, яку обов'язково варто подивитися, а також Церква Святого Миколая, знаменита Брюссельська опера і церква Св. Іоанна Хрестителя.

Якщо вам цікава інформація про старовинні музеях, зверніться до рубрики питань Який самий старовинний кінотеатр в світі.


» » Що подивитися в Брюсселі?