Що подивитися в Ярославлі?

Фото - Що подивитися в Ярославлі?

Ярославль - старовинний російський місто з цікавою історією та архітектурою. Він входить в «Золоте кільце Росії», і його відвідини обов'язково залишиться у пам'яті кожного туриста.

Пам'яток у місті набереться на безліч екскурсій, тому краще провести тут кілька днів. Перед туристами завжди відкриті двері зручно розташованих готелів.
Старовинні монастирі та храми

Якщо ви не знаєте, що подивитися в Ярославлі, то першим ділом можете відправитися на екскурсію в який-небудь храм або монастир. У місті їх чимало, і всі вони заслуговують на пильну увагу.

Один з прекрасних символів Ярославля - церква Іллі Пророка, відбудована на місці дерев'яних храмів кілька століть тому. Пам'ятка вражає своєю величністю. Біла церква прикрашена п'ятьма зеленими куполами. З одного боку височіє дзвіниця, з іншого - Ризоположенський межа. Внутрішнє оздоблення вражає великою кількістю розпису. Вона була виконана художниками в 17 столітті, але до цих пір знаходиться у відмінному стані.

Ще одним місцем, яке варто відвідати в місті, є Спасо-Преображенський монастир, що з'явився в 12 столітті. Кілька століть він залишався головним культурним та економічним центром Ярославля. Саме тут був знайдений рідкісний екземпляр твору «Слово о полку Ігоревім», що отримав велику популярність. На території монастиря можна відвідати келії ченців 17 століття і дізнатися про їх спосіб життя. Крім того, тут розташована заповідна зона з художніми та історичними музеями загальноросійського значення.

Екскурсію по цікавих місцях можна продовжити далі і відвідати:

  • церква Іоанна Златоуста,
  • Володимирську церкву,
  • Толгский монастир, де знаходиться ікона Богородиці, витворюючи дива.

Що відвідати в Ярославлі з дітьми?


Якщо ви відправляєтеся в Ярославль з дітьми, вам потрібно знати, що подивитися в цьому місті разом з ними. Для дітей буде цікавим і захоплюючим подією відвідування місцевого планетарію імені Валентини Терешкової. Ніде ви не побачите такого приголомшливого зоряного неба, як тут. Дорослим і дітям можна відвідати музей космонавтики, а також кінозал і кафе.

Особливої уваги заслуговує незвичайний зоопарк близько Смоленського бору, де тварини мешкають в умовах, максимально наближених до їх природному середовищі існування. З деякими видами можна познайомитися ближче - погодувати, помацати.

Дітям і дорослим дуже сподобається екскурсія по музею «Музика і час», де представлені цікаві антикварні речі: дзвіночки, годинники, грамофони, всілякі музичні інструменти. Їх можна брати в руки, всі вони справно працюють.

Волзька набережна

Волзька набережна - це місце, яке варто подивитися в Ярославлі взимку і влітку. Тут відкривається найкрасивіший вид на Волгу, є особливе місце - Стріла, де річка Которосль впадає в найголовнішу річку Росії. Милуватися постати красою можна дуже довго. Непогано заодно відвідати музеї, розташовані поблизу - Музей історії міста, «Музика і час», Державний художній музей.

Кожен турист відкриває для себе свій Ярославль, але це місто завжди залишається одним з найулюбленіших міст Росії.

Основні визначні пам'ятки міста ізбражени на одній з грошових купюр. Про це читайте в статті На який купюрі Ярославль.


» » Що подивитися в Ярославлі?