Куди сходити в Єкатеринбурзі?

Фото - Куди сходити в Єкатеринбурзі?

Вам славетний російський місто Єкатеринбург, і Ви не знаєте, що такого цікавого там можна подивитися, куди сходити і чим зайнятися? Можете скористатися нашими порадами! Ми пропонуємо варіанти для різного відпочинку: подорож для одинаків, для пари і для дорослих з дітьми. Залишається тільки вибрати те, що вам більше до душі.
Пам'ятки Єкатеринбурга

У будь-якого міста є свої визначні пам'ятки, в тому числі і у Єкатеринбурга. Відвідування саме таких місць - краща відповідь на питання про те, куди сходити в Єкатеринбурзі.

 1. Єкатеринбург - один з найбільш культурних міст Росії. Тут є понад 600 пам'ятників і близько 30 музеїв. Серед незвичайних пам'яток можна виділити пам'ятник «Клава», присвячений комп'ютерній клавіатурі, пам'ятник першому паровозу, пам'ятник Людині-невидимці, пам'ятник сантехніку «Афоня». Музеї також різноманітні. Тут і Музей живої книги, Музей молоді, Музей живої природи, Музей радіо ім. А.С. Попова, Будинок Актора, Будинок Письменника, Будинок Художника, Будинок Книги і т.д.
 2. Історичний сквер - місце, де було засновано місто Єкатеринбург. Там же знаходиться Капсула часу, розкрити яку збираються в 2023 році.
 3. Щоб помилуватися красою архітектури Єкатеринбурга, вирушайте в садибу Расторгуєва-Харитонова. Цей палацово-парковий ансамбль - одна з головних визначних пам'яток міста.
 4. Ви можете також відвідати місце страти відомої царської родини Миколи II. Знайти його можна неподалік від центру міста, навпроти Вознесенської гірки. Тут був будинок інженера Іпатьєва, де в 1918 році вбили царську сім'ю. Пізніше будинок Іпатьєва знесли, а в 2003 році на цьому місці спорудили Храм-на-Крові - один з найбільших і найвідоміших православних храмів Єкатеринбурга.
 5. Театр опери та балету - один з пам'ятників дореволюційного Єкатеринбурга.
 6. Якщо хочете закупитися новою продукцією, можете відвідати гіпермаркет «Мега». Там Ви знайдете безліч відділів різних магазинів, в яких є практично все, що потрібно.
 7. ЦПКіВ - Центральний парк культури і відпочинку в Єкатеринбурзі. Тут є, де прогулятися, ви побачите багато алей і лавок, а при бажанні зможете відвідати різні атракціони.

Для дітей і дорослих

Ви разом з дітьми приїхали в Єкатеринбург. Куди сходити з дитиною? Ось декілька варіантів:

 1. Єкатеринбурзький зоопарк містить п'ять вольєрів, в яких можна побачити близько 320 видів різних тварин.
 2. Аквапарк Єкатеринбурга. У великій будівлі можна вдосталь накупатися і повеселитися. До ваших послуг - кілька гірок басейнів. Аквапарк досить великий за площею (27.300 кв. Метрів).
 3. Цирк Єкатеринбурга. Він має цікавий дизайн - здалеку ви легко помітите його ажурний несе купол.

Побачення з дівчиною


А якщо ви - пара, яка вирішила дослідити нове місто? Куди сходити з дівчиною? Єкатеринбург пропонує масу варіантів:

 1. Для неквапливої прогулянки на свіжому повітрі підійдуть парки, яких в Єкатеринбурзі досить багато: Зелений гай, ЦПКіВ, Парк 50 років ВЛКСМ, Дендропарк, Харітоновскій парк, Парк Перемоги.
 2. Можна сходити в клуб або бар, де можна посидіти, поспілкуватися, трохи випити і потанцювати: Nigt club «City», Bar UV, Club Cafe «ТУШ», CHILI NIGHT CLUB і т.д.
 3. Можна влаштувати романтичний похід в кіно - «кінодів», «3D Мегаполіс», кіноплекс в ТЦ «Карнавал» і т.д.

Місць, куди можна сходити в Єкатеринбурзі, дуже багато, і про них можна навіть написати книгу. Ви самі можете вибрати, що вам найбільш цікаво, а сайт «Афіша Єкатеринбурга» дасть Вам інформацію про найцікавіші місця в місті. Тут представлений найбільш повний перелік різних цікавих місць Єкатеринбурга з коротким описом кожного.

Приємної подорожі!


» » Куди сходити в Єкатеринбурзі?