Куди сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною?

Фото - Куди сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною?

Пам'ятки Санкт-Петербурга, міста на Неві, дивовижні і прекрасні. Кожного разу, приїжджаючи в це чудове місто, хочеться відвідати улюблені музеї, собори, фортеці. А що якщо ви взяли з собою діточок? Куди сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною? Сподіватися на подібні екскурсії не варто. По-перше, спокійної прогулянки по таких місцях не вийде, діти втомляться, будуть плакати і проситися додому. А по-друге, навіщо мучити дитину, якщо в Санкт-Петербурзі є безліч цікавих місць для всієї родини! Причому ви самі, напевно, там ніколи не були.
Куди сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною влітку

Літо - чудова сонячна пора! Звичайно, смаки і переваги у всіх різні, але можливостей для розваг і відпочинку влітку повно. Виходячи з особливостей дітей, підберемо ненудні, захоплюючі розваги.

Океанаріум, ось куди можна сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною! Ви поринете в таємниці підводного світу, побачите незвичайних для нашої країни представників водного середовища. Розміри океанаріуму дивують, тунелі оточені гігантськими акваріумами, створюється відчуття справжнього підводного світу. На верхньому рівні океанаріуму знаходиться величезний зал з рибами прісних вод в Росії, а після нього ви ввійдете в світ тропічного лісу. Далі - середній рівень, де ви знайомитеся з морськими ссавцями, бачите їх прямо поруч з собою. А на нижньому рівні ви потрапляєте на скелястий берег, кораловий риф і, нарешті, в головний океанаріум. Сплануйте заздалегідь день, в який ви відвідаєте океанаріум, так як в усі дні, крім понеділка, вам показують ексклюзивне шоу з акулами і тюленями! Дивовижну виставу ви також зможете споглядати в дельфінарії Санкт-Петербурга. Вистава триває 45 хвилин, тому краще відвідувати дельфінарій з дітьми старше 3 років. Дозволяється фотографування з артистами.

Ленінградський зоопарк - місце, куди ви зобов'язані сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною! Величезний зоопарк в Санкт-Петербурзі знаменитий по всьому світу, адже він славиться своєю історією, культурою і тваринами. У вас з дитиною буде можливість відвідати зоопарк, як унікальний музей з плануванням 19 століття століття. У Ленінградському зоопарку утримується 2500 примірників і приблизно 500 видів тварин з різних кінців світу.


З дитиною в Санкт-Петербурзі можна побувати в Петергофі, подивитися на величезну різноманітність фонтанів. У Росії з ним не може зрівнятися жоден місто фонтанів. А в Європі - лише Версаль. Бувалі туристи розповідають, що назад до центру міста можна зробити чудову поїздку по воді на метеорі.

На Крестовському острові розташований чудовий парк атракціонів, куди можна сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною. Величезна кількість каруселей для малюків і дітей старшого віку. Дорослі також знайдуть атракціони для себе, щоб відчути запаморочливі враження і викид адреналіну!

Куди сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною взимку

Взимку знайти розваги для дітей і дорослих буде складніше, але варіанти є. Наприклад, можна заздалегідь замовити в оренду котедж або невеликий будиночок поруч з містом. Це буде не так дорого, як може здатися спочатку, так як існує конкуренція безлічі нових баз відпочинку і котеджних комплексів. З дитиною там не засумуєш, якщо вибрати містечко, де пропонуються різні розваги активного відпочинку: лижі, ковзани, снігохід, ватрушки. Не забудьте взяти з собою фотоапарат, пам'ять про красиве засніженій природі для всієї родини залишиться навічно.

У самому Санкт-Петербурзі взимку можна відвідати виставки, враховуючи побажання дітей. Звичайно, для малюків такий відпочинок не підійде, а з дитиною шкільного віку можна відвідати виставку, присвячену новітнім комп'ютерним технологіям, або планетарій.


» » Куди сходити в Санкт-Петербурзі з дитиною?