Що лікує уролог?

Фото - Що лікує уролог?


Напевно, пощастило людям, які не знають, що лікує уролог. Це означає, що їм ще жодного разу не доводилося звертатися до цього фахівця за допомогою, але багатьом коли-небудь хоч раз, але доводилося відвідати лікаря-уролога.

Сфера діяльності цього лікаря досить широка. Уролог займається лікуванням сечостатевих захворювань, але поняття "урологія" сьогодні досить широке і об'єднує в собі спеціальності декількох докторів:

  • Уролог-андролог
  • Урогінекологія
  • Онкоуролог
  • Фтізіуролог

Уролога-лікаря лікує хвороби нирок, сечового міхура і уретри, сечоводу, простати і зовнішніх статевих органів, а спектр хвороб цих органів дуже широкий.

  1. Уролог-андролог лікує сечостатеві органи чоловіків і захворювання, пов'язані з ними: аденому, простатит, уретрит, варикоцеле, різні сексуальні розлади.
  2. Урогінекологсоответственно, лікує жіночі хвороби: цистит, уретрит, хламідіоз і багато інших, включаючи урологічні ускладнення після гінекологічних операцій.
  3. Онкоуролог займається лікуванням доброякісних і злоякісних пухлин, кандилом і папілом.
  4. Фтізіуролог лікує сечостатевої туберкульоз, який хоч і рідко, але трапляється.

Якщо ви помітили у себе болі в області паху і часте хворобливе сечовипускання, піднялася температура, то вам потрібно саме до уролога і терміново. Знаючи, який лікар уролог що лікує, можна відразу піти до потрібного фахівця, не втрачаючи часу дарма.

Після огляду лікар призначає необхідні аналізи сечі на наявність білка, глюкози або крові, загальний аналіз крові, а також спеціальні діагностики при необхідності: УЗД хворого органу, комп'ютерну томографію або навіть МРТ. Можуть зробити посів або цитологію сечі. Після всіх обстежень призначається амбулаторне або стаціонарне лікування пацієнта.

Звернувшись до лікаря вчасно, можна уникнути ускладнень і тривалого лікування, так що не варто затягувати хворобу і займатися самолікуванням. Соромлячись піти до лікаря зі своїми інтимними проблемами, пацієнти часто роблять свої хвороби невиліковними, прирікаючи себе на довічні муки.


» » Що лікує уролог?