Як вилікувати колінні суглоби?

Фото - Як вилікувати колінні суглоби?

Таке захворювання, як артроз колінних суглобів, зазвичай з'являється у літніх людей, проте в сучасному світі ця недуга нерідко зустрічається і у молодого покоління. З нашої статті ви дізнаєтеся, як вилікувати колінні суглоби, які кошти і методи при цьому можна використовувати.
Методи лікування колінних суглобів

Для лікування артрозу ви можете спробувати фізіотерапію - вельми ефективну і перевірену часом методику. Тут медицина пропонує нам два методи: діатермія та магнітно-лазерна терапія.

  • При першому методі (діатермії) поліпшується кровотік в уражених хворобою ділянках. Лікування проводять струмом, який діє на тканини, які зазнали артрозу. Таким чином, хворобливі ділянки отримують необхідну тепло для відновлення звужених судин.
  • Другий метод (магнітно-лазерна терапія) полягає в знятті набряклості м'яких тканин. Відзначимо, що дана терапія знижує больовий синдром на пошкоджених артрозом колінах.

Застосовувати фізіотерапію найкраще на ранній стадії захворювання - тоді ви зможете відчути вельми відчутне покращення. Також для зниження навантаження на хворі коліна допоможе тростину: з її допомогою сповільнюється руйнування суглобів.

Вилікувати артроз допоможе і ще один перевірений спосіб - масаж. Справа в тому, що при масажі знижується біль у колінах, а також поліпшується кровообіг (в уражених м'язах і тканинах, і не тільки). Це один з найбільш доступних способів лікування, так як масаж ви можете зробити собі навіть самостійно.


Дізнатися, з яких причин можуть виникати болі в колінах, ви зможете з нашої статті Як болять суглоби. А ще впоратися з артрозом вам може допомогти лікувальна гімнастика. Важливо лише пам'ятати, що навантаження повинні бути мінімальними, і їх збільшення слід проводити поступово. Крім того, необхідно уникати вправ, при яких потрібно згинати й розгинати коліна.

Народна медицина

При лікуванні артрозу не варто забувати і про народні способи, кращим з яких є компрес, який особливо добре застосовувати на ранніх стадіях хвороби. Зробити компрес можна так:

  • спочатку червону глину розчинити в невеликій кількості теплої води (щоб по консистенції вона була схожа на сметану);
  • потім на хворе коліно покласти чисту ганчірочку з невеликою кількістю глини;
  • після цього залишилося обмотати коліно тканиною, яка зберігає тепло (будь щільна тканина).

Компрес можна робити, наприклад, на ніч. Користуючись таким компресом протягом тижня, ви відчуєте помітне поліпшення: поступово зникнуть набряки, і біль перестане турбувати. Крім того, в нашому розділі про здоров'я ви знайдете чимало статей на схожі теми, наприклад, Чому хрустять коліна.


» » Як вилікувати колінні суглоби?