Що таке лордоз?

Фото - Що таке лордоз?

Лордоз - захворювання, при якому спостерігається викривлення хребта з прогином вперед. Така недуга може виникнути з найрізноманітніших причин, в тому числі: травми, плоскостопість, брак вітамінів, ожиріння. Слід знати, що лікується це захворювання найчастіше вправами, звичайно, якщо воно не перейшло у важку стадію.

Нижче описані вправи для лікувальної гімнастики.
Лікувальна гімнастика при лордозе

Приступати до лікувальної гімнастики необхідно тільки після консультації лікаря. Адже нерідко при лордозе потрібно комплексна терапія. Вона може передбачати не тільки вправи, але також масаж, прийом медикаментів, використання кремів і мазей, плавання.

Зразковий комплекс вправ при лордозе виглядає таким чином:

  1. Розставте ноги на ширині плечей. Зробіть глибокий вдих, нахиліться трохи вперед і максимально витягніть руки перед собою. На виході поверніться у вихідне положення. Всього потрібно зробити 5-8 підходів. При цьому виконувати вправу потрібно в повільному темпі.
  2. Прийміть положення стоячи. Зробіть вдих і нахиліть тулуб вперед, при цьому руками намагайтеся обхопити задню частину гомілки, але ноги в цьому час не можна згинати. На вдиху поверніться у вихідне положення. Виконайте 5-7 разів таку вправу в повільному темпі.
  3. Прийміть положення лежачи. Притисніть максимально до підлоги поперек і утримуйтеся в такому положенні не менше 5 секунд, а потім прийміть вихідну позицію. Всього потрібно зробити 8 таких вправ.
  4. У положенні лежачи на спині, розташуйте руки вздовж тулуба, при цьому долоні повинні бути повернені вгору. На видиху почніть згинати ноги і притягувати живіт до стегна. На вдиху поверніться у вихідне положення. Виконайте 5-6 таких вправ.
  5. Ляжте на підлогу, а ноги покладіть на стілець таким чином, щоб між стегнами і колінними суглобами утворився прямий кут. Після чого спробуйте просунути спочатку ліву, а потім праву руку в проміжок між попереком і підлогою. Затримайтеся в такому положенні на 5 секунд, а потім поверніться у вихідне положення. Виконати потрібно 6-8 таких вправ.

Проводити лікувальну гімнастику потрібно через день або за призначенням лікаря. Також вам можуть бути цікаві інші статті з розділу Здоров'я.


» » Що таке лордоз?