Як заправити картридж samsung?

Фото - Як заправити картридж samsung?
Дивіться відео

Як заправити картридж samsung?


Заправити картридж Samsung можна самостійно. Заздалегідь купивши для цього відповідні чорнило, а також підготував:

 • серветку;
 • газету;
 • непотрібну тканину;
 • спиртовий настій;
 • пензлик;
 • струмопровідну мастило;
 • плоску викрутку.

Потім залишиться лише вивчити інструкцію про те, як заправити картридж Samsung, яка наведена далі.

Заправка картриджа 4200

Практично всі картриджі Samsung мають однакову конструкцію, тому розбираються і заправляються вони за однією схемою. Для зручності в цій статті буде розглянуто такий процес на прикладі моделі 4200. Він складається з таких етапів:

 1. Підготуйте робочу поверхню. Застеліть її папером і розкладіть Фото - Картридж samsungінструменти. Розташуйте картридж на столі так, як він раніше перебував у принтері - фотобарабаном вниз, а ручкою вгору. Потім зніміть бічну кришку з картриджа, що знаходиться праворуч, попередньо відкрутивши на ній викруткою два болти.
 2. Викриття 5 болтів у верхній частині картриджа. Зверніть увагу, що один з них може бути захований під наклейкою. Щоб зняти верхню частину потрібно буде розтиснути викруткою чотири засувки, а потім заберіть її в сторону.
 3. Відкрутіть з боків елементи кріплення і зніміть кришки. На них ви побачите осі фотобарабана та контактні отвори. Їх необхідно обов'язково очистити, а потім акуратно змастити токопроводящей мастилом. Вона повинна бути густою і мати тривалий термін придатності. Після чого Фото - Картридж samsungвідкладіть бічні кришки в сторону.
 4. На основній частині картриджа ви побачите довгі ракельні леза. Вам необхідно викрутити два гвинти, що утримують їх. Якщо леза будуть забруднені, то протріть їх спиртовим настоєм. Якщо після цього ви побачите, що на них є ушкодження - Зарубін, вигини та інші дефекти, то буде потрібно замінити леза на нові. Їх нескладно знайти в магазинах, які продають комплектуючі для Фото - Картридж samsungоргтехніки.
 5. Тепер видаліть з картриджа фотобарабан. Для цього необхідно буде розімкнути косозубиє шестерні. Обов'язково протріть барабан сухою серветкою, щоб на ньому не був присутній шар пилу. Після чого приберіть його на час в чорний мішечок від картриджа, оскільки небажано, щоб на нього потрапляли прямі сонячні промені.
 6. З бічних частин картриджа видаліть стабілізатори. Робиться це за допомогою маленької викрутки, якій потрібно вивести із зачеплення верхню і нижню засувки. Потім подденьте бічну частину стабілізатора і витягніть його. Обов'язково проробляйте це акуратно, щоб не пошкодити Фото - Картридж samsungпоролоновий ущільнювач, який наклеєний на внутрішню поверхню даного елемента. Стабілізатори продміть і очистіть від пилу.
 7. Почніть збирати картридж в зворотному порядку. Коли ви закрутіть п'ять гвинтів, то з горловини (розташована збоку), куди заливається чорнило, витягніть пробку, а потім налийте новий тонер. Залишиться тільки закрити кришку і обдути картридж від залишилася пилу і дрібних частинок.

» » Як заправити картридж samsung?