Я вагітна, що робити далі?

Фото - Я вагітна, що робити далі?

Тест на вагітність показав довгоочікувані дві смужки, я вагітна! Що робити далі? Ми так старалися, я мріяла про цей день, коли буду знати, що всередині мене розвивається маленьке диво. День настав, і я несподівано зрозуміла, що не знаю, куди податися, коли йти до лікаря, що мені робити тепер ...
Я вагітна, що робити далі


Як все сентиментальні жінки раджу вам першим ділом зберегти цей тест на вагітність, а через роки діставати його і розчулюватися своєму щастю! А відразу після цього потрібно задуматися про те, що пора йти до лікаря.

Я вагітна, йду до лікаря

Не турбуйтеся, навіть якщо ви занадто рано прийдете до лікаря, він просто запитає про затримку і відправить вас додому, записавши на наступний прийом. Якраз наступного разу він вас і поставить на облік. До речі, ставши на облік у жіночу консультацію до 12-го тижня вагітності, жінка зможе отримати допомогу. Гінеколог направить вас на аналізи, які зробити дуже важливо:

  • аналіз на наявність інфекцій статевих шляхів;
  • аналіз на резус фактор і групу крові;
  • аналіз крові на краснуху і токсоплазмоз;
  • аналіз крові на ВІЛ;
  • аналіз крові на цукор;
  • направлення на УЗД на 12 тижні.

Харчування

Не забувайте, тепер ви піклуєтеся не тільки про себе, а й про малюка всередині вас. Перед вживанням овочів і фруктів ретельно мийте їх. При вагітності вони дуже корисні, а також їжте кашки, рибу, печінку, сир. Налягайте на продукти з великим вмістом кальцію. Утримайтеся від здобного тіста і великої кількості солодощів. Слідкуйте за режимом харчування, не робіть тривалих перерв між їжею (більше 4 годин) і не переїдайте. Їжте "по чуть-чуть", але часто (4-5 разів на день).

Шкідливі звички

Якщо у вас є велике бажання мати здорового міцного малюка, то слід відмовитися від алкогольних напоїв та куріння. Вони згубно впливають як на перебіг вагітності, так і на дитину (навіть після народження).

Вагітність і секс

Чи можна тепер займатися сексом? Боятися сексу під час вагітності не варто. Секс не заборонений, він навіть корисний здоровим вагітним. За дитину не бійтеся, він захищений плодовим міхуром і навколоплідними водами, та й шийку матки до того ж закриває слизова пробка. Деякі навіть дотримуються думки, що сперма готує матку до пологів, надає їй еластичності. На пізніх термінах вагітності секс корисний. Але якщо у жінки траплялися викидні, то їй варто до походу до лікаря бути обережніше, порадитися з ним.

Курси для вагітних

Якщо є можливість і вільний час, то добре б походити на спеціальні курси для вагітних. Там навчать усього, що треба вміти і знати мамі в перші місяці після народження малюка.

І наостанок, коли почнуться перейми, не панікуйте! Якщо відчуваєте ниючі болі внизу живота, телефонуйте швидше лікаря. У всьому слухайте фахівців, у них в цій справі досвіду багато.


» » Я вагітна, що робити далі?