Я вагітна - коли йти до лікаря?

Фото - Я вагітна - коли йти до лікаря?


Коли дівчина бачить на тесті для визначення вагітності дві смужки, вона розуміє, що вагітна. В голові з'являється відразу стільки важливих питань з приводу нового способу життя, дівчина починає запитувати себе про те, що можна робити, що можна. І самий незрозумілий і головне питання: "коли йти до лікаря - я вагітна!"
Коли зробити перший візит до лікаря

Перший похід в жіночу консультацію краще вчинити на 6 - 9 тижні вагітності. Щоб Вам було зрозуміло, відрахуйте від першого дня затримки 2 - 5 тижнів. Приблизно це і буде термін вагітності. Не треба довго тягнути і лінуватися ходити на прийом до лікаря. Адже чим раніше Ви у нього з'явитеся, тим точніше визначиться дата пологів, та й обстежуєте вчасно. До речі, вагітна отримає гроші, якщо встане на облік по вагітності до 12-го тижня. Цю суму їй додадуть до декретною. Встановлення такого терміну пов'язано з тим, що вагітна повинна з самого початку правильно піклуватися про себе і про малюка, радячись з лікарем і проходячи необхідні обстеження. Якщо Ви прийдете до лікаря дуже рано, то він просто видасть Вам номерок на наступний прийом і запише на ультразвукове обстеження. УЗД роблять не менше трьох разів за вагітність. Перше припадає на 10 -12 тиждень.

Як проходить перший прийом

Встановивши, що я вагітна, дізнавшись, коли йти до лікаря, мені природно цікаво, що там будуть робити зі мною! Огляд на кріслі проводиться тільки при першій явці (якщо не дуже рано) і в 30 тижнів вагітності, якщо немає ніяких скарг. Коли вагітна приходить на прийом, лікар з нею розмовляє, заводить карту, вимірює зріст, вага, артеріальний тиск, розмір тазу і температуру. Відстеження температури - важливий момент при вагітності, в цей період вона трохи підвищується - до 37,5 °.

Вагітні на прийомі у гінеколога отримують направлення на аналізи крові та сечі. Кров здається на клінічний і біохімічний аналіз, на встановлення групи крові та резус-фактора, а також на наявність СНІДу, гепатиту, сифілісу. У жіночій консультації обов'язково складається анамнез всіх перенесених Вами захворювань. Враховуються хронічні і спадкові хвороби і беруться такі ж відомості про батька дитини. Якщо у вагітної був аборт або венеричні захворювання раніше, то про це слід розповісти лікаря, щоб він відзначив це в карті і враховував в ході вагітності.

Коли йдете до лікаря, будучи вагітною, налаштуйтеся отримати корисні рекомендації про виношування дитини і виконувати їх. Не соромтеся задавати питання, якщо вони у Вас з'являться, або буде щось незрозуміло. А якщо на самому початку вагітності болить або тягне живіт, не зволікайте йти до лікаря. Звичайно, кажуть, що це можуть бути природні прояви вагітності, але краще перестрахуватися і піти на прийом.


» » Я вагітна - коли йти до лікаря?