Що робити - я вагітна?

Фото - Що робити - я вагітна?

Коли стикаєшся в перший раз з чимось новим, ти відчуваєш хвилювання. І навіть якщо це хвилювання приємне, хочеться знизити його. Для цього необхідно позбутися від невизначеності і отримати інформацію, поради з твоєї ситуації. У цій статті мова піде на тему - що робити, якщо я вагітна.

Тест на визначення вагітності показав заповітні дві смужки. Коли ти запитала у себе: "Я вагітна, що робити далі?", Ти зробила свій перший правильний крок у чудовий період очікування малюка. Ти готова стати кращою мамою, бо ти вже подбала про малюка, звернувшись за допомогою до даної статті. Тепер тобі належить дізнатися багато чого про спосіб життя вагітної, про харчування, про підтримку здоров'я і про обов'язкові процедурах.
Я вагітна - що робити, коли йти до лікаря?

Отже, ти зрозуміла, що вагітна, і тепер задаєшся питанням, коли йти до лікаря в жіночу консультацію. Ідеально піти туди на 6-9 тижні вагітності. Тобто, це приблизно 2-5 тиждень після виявленої затримки. Але занадто сильно затягувати не треба, тому що на самих ранніх термінах легше буде запобігти яку-небудь проблему, та й термін пологів дізнаєшся точніше. Якщо у тебе тягне внизу живота і болить, не переживай - це може бути природним проявом вагітності, але сходити і порадитися з лікарем треба! Пам'ятай, береженого Бог береже. Якщо твій візит до лікаря відбувся на 6-9 тижні, то наступного разу ти підеш до нього тижні через 3-4. Ще пізніше (20-30 тиждень) вагітні ходять на прийом до лікаря один раз на два тижні. І нарешті, пізніше 30 тижня треба буде відвідувати гінеколога раз на тиждень. Якщо ти прийдеш до гінеколога рано, нічого страшного він тобі не зробить, а просто призначить день і час наступного прийому, коли поставить тебе на облік і направить на УЗД.

Лікарі, обстеження, аналізи


Щоб дізнатися конкретніше, що робити вагітній в гінеколога, читай далі. Під час першого візиту лікар проводить з тобою бесіду, в якій дізнається твої особисті дані, шкідливі звички, хронічні і спадкові захворювання, особливості менструальної функції, протікання статевого життя. Твій рік народження потрібен, щоб визначити, рання або пізня у тебе вагітність. Їх перебіг йде по-різному, супроводжується своїми особливостями, які необхідно враховувати. Про сімейний стан дізнаються для того, щоб зрозуміти, чи буде допомога вдома. Можуть запитати, чи був контакт з інфекційними хворими за останній час.

Також при першому візиті на вагітну заводиться карта, куди заносяться дані про ріст, вагу, артеріальний тиск, температуру. Їх вимірюють теж в цей день. До речі, температура в період вагітності може бути злегка підвищена (до 37,5). Крім того, визначаються точні розміри таза, що дуже важливо.

Потім гінеколог оглядає тебе на кріслі. Це робиться для того, щоб дізнатися розміри матки і співвіднести їх з передбачуваним терміном вагітності. Буде взятий мазок для виключення вірогідності інфекцій, що передаються статевим шляхом. Але якщо ти читаєш цю статтю не будучи вагітною, якщо ти ще готуєшся, то раджу здати аналіз на ІПСШ заздалегідь. Їх лікування (у разі виявлення) буде протікати безпечніше, ніж для вагітної.

У цей же день вагітним дають направлення на аналізи і на проходження інших фахівців. Гінеколог розповідає, що робити вагітним після його прийому. А саме, здати клінічний і біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, аналіз крові на наявність СНІДу, сифілісу, гепатитів В і С, а також на визначення групи крові і резус-фактора. Знання останнього дуже важливо, якщо ти вагітна, щоб не вийшло можливої несумісності крові при переливанні і щоб дізнатися про можливість резус-конфлікту. Терапевт, отоларинголог, стоматолог, окуліст - це ті лікарі, яких потрібно буде пройти вагітною. УЗД роблять не менше трьох разів за вагітність. На 10-12 тижні проводять перше УЗД для підтвердження наявності вагітності, для встановлення кількості дітей та терміну вагітності. У 20-24 тиждень - другий УЗД, під час якого можна визначити стать дитини. І на 32-34 тижні - третє УЗД для встановлення положення і розмірів малюка.

Що робити, якщо я вагітна? Читання

Виявляється, уявлення про вагітну жінку, постійно читаючої щось, зовсім не стереотип. Дійсно, коли ти вагітна, дуже корисно знайти спеціальну літературу про вагітність і дітей, щоб правильно виносити і народити дитинку. Крім того, книга або інша пізнавальна література допоможуть знизити тривогу. Знання про те, що робити вагітним, дозволяють набути впевненості і заспокоїтися. Якщо вагітна вибрала Інтернет в якості способу проводити час за читанням, то варто подумати про шкоду комп'ютера. Шкода полягає, головним чином, в нерухомому довгому сидінні, так у вагітних порушується кровообіг.

Як піклуватися про здоров'я

З самого початку настройся на позитив! Зараз твоя впевненість у тому, що все буде добре, - це головний помічник здоров'ю. Пам'ятай, що перший триместр вагітності дуже важливий для тебе і дитини. Намагайся берегти себе, не морозити ноги, уникати великі скупчення людей, виключити контакти з хворими людьми. Корисно буде зміцнити імунітет, наприклад, за допомогою часнику.

Я вагітна - як харчуватися?

Їсти за двох не треба, якщо не хочеться. Головне - їсти побільше корисних продуктів, ретельно мити всі овочі і фрукти і виключити можливість недовареною або недожаренной їжі. Слід більше вживати в їжу продуктів, насичених кальцієм і білком. Такими можуть бути молочні продукти. Алкоголь, фастфуд і чіпси повинні бути забуті, коли ти вагітна! Консерванти і солодощі - теж не найкраща їжа для вагітної. З побоюванням ставитеся до ідеально красивим великим помідорам і яблукам в зимовий час.

Що робити, якщо я вагітна і хочу сексу?

Якщо у вагітної раніше були викидні (мимовільні аборти), то в перші 3 місяці краще сильно знизити кількість статевих контактів. Якщо ні, то просто нехай сексуальні контакти будуть неагресивними і не надмірно активними. У середині вагітності не варто хвилюватися, тому що займатися сексом дуже навіть можна, обмежувати себе в цьому не варто. За 5 тижнів до пологів статеві контакти повинні бути припинені, щоб мікроби не потрапили в дітородні органи жінки.

Якщо ти вагітна, приймай вітання та насолоджуйся таким чудовим періодом!


» » Що робити - я вагітна?