Я вагітна чи ні?

Фото - Я вагітна чи ні?

«Я вагітна, чи ні?» Цим питанням задаються багато дівчат і жінок, помітивши у себе деякі ознаки прояву вагітності. Проте всі ці ознаки досить суб'єктивні, так як вони можуть говорити зовсім не про вагітність, а про захворювання організму. Однак чим більше цих ознак ви спостерігаєте у себе, тим більше шансів що ви вагітні.
Вагітна чи ні?

Чутливість до запахів.

Пристрасть до певних продуктів.

Часто це дуже несподівані продукти, які, можливо, ви до цього зовсім не вживали.

Підвищення апетиту - Всі ці ознаки, звичайно, можуть свідчити про вагітність, проте у багатьох дівчат вони говорять виключно про наближення менструації, нестачі якого або вітаміну або банальної депресії.

Затримка менструації.

Самий популярний і поширений ознака. Однак він може свідчити про стрес, гормональний збій або простудних захворювань.

Болі в попереку.

Часто ними супроводжуються перші місяці вагітності. Хоча у багатьох дівчат ці болі можуть бути провісниками менструації.

Нудота.

По-іншому токсикоз. Найчастіше виникає вранці, може з'явитися на 2 тижні після зачаття. Однак нудота може бути ознакою отруєння або стресу.

Підвищення чутливості грудей.

Один з найбільш рано проявляються ознак, уже на 1-2 тижні після зачаття. Хоча у багатьох підвищення чутливості грудей говорить про гормональний збій або ПМС.

Отже, як ви зрозуміли всі ці ознаки, проявляючись окремо, можуть зовсім не означати початок вагітності. Однак якщо ви спостерігаєте кілька показників - краще проконсультуватися з лікарем.


» » Я вагітна чи ні?