Через скільки можна визначити вагітність?

Фото - Через скільки можна визначити вагітність?

Рано чи пізно, але в житті будь-якої жінки настане самий хвилюючий момент - вагітність. У цьому і є жіноче призначення - дарувати життя, бути мамою. Часто жінки зустрічаються з питанням - через скільки можна визначити вагітність?
Терміни визначення вагітності

У найпершу тиждень після зачаття дитини жінка навіть і не підозрює, що знаходиться в такому цікавому положенні. У цей період процес бере свій початок і триває він 9 місяців.

Після запліднення яйцеклітина, так би мовити, «прикріплюється» до матки. Це відбувається на п'ятий день після зачаття. Там вона проводить дев'ять місяців. Можуть з'явитися такі відчуття як сильний біль внизу живота і масткі виділення крові. Визначити вагітність досить просто - на прийомі у лікаря гінеколога. Він вас ретельно обстежує і розповість, що потрібно робити, щоб зберегти вагітність. Розглянемо кілька найперших ознак вагітності.

Перші ознаки вагітності

  • Одним з найвірніших ознак вагітності вважається затримка місячних. Тому стежте за своїм циклом, щоб точно знати час настання менструації. Однак не у всіх випадках ця ознака означає вагітність. Порушення циклу може бути через стрес або хвороби.
  • Зверніть свою увагу на те, що приблизно через тиждень після запліднення, ембріон прикріплюється до стіни матки. У такий період, як уже було сказано вище, можливі больові відчуття і кровотеча.
  • На ранньому терміні вагітності організм майбутньої мами відчуває стрес. В результаті жінка страждає від головного болю, підвищеної дратівливості, надмірної стомлюваності і запаморочень.
  • Токсикоз - відома всім неприємність, яка супроводжує багатьох вагітних жінок. Іноді, він може з'явитися навіть вже на другому тижні вагітності.
  • Жінки, у яких неймовірно сильно розвинена інтуїція, буквально вже через кілька годин після зачаття можуть набути впевненості, що вони вагітні.

Також про те, коли можна визначити вагітність, вам може детально розповісти гінеколог. На самих ранніх термінах виявити вагітність допоможе аналіз крові на ХГЧ.


» » Через скільки можна визначити вагітність?