Які аналізи здають чоловіки?

Фото - Які аналізи здають чоловіки?


Якщо вам одного разу ваша жінка повідомила радісну новину про те, що вона вагітна, це не означає, що ви можете розслабитися. Адже для чоловіка очікування малюка - це теж дуже відповідальні дев'ять місяців. Найголовніше, чого боїться чоловік - це показати свою власну слабкість. У сучасному світі для того, щоб народити здорову дитину, чоловіки, також як і жінки, повинні планувати вагітність. Аналізи чоловіки здають на стадії підготовки до цього важливого процесу, щоб бути впевненими в тому, що малюк народиться абсолютно здоровим.

З курсу біології всім відомий давно помічений факт: саме від чоловіка залежить стать майбутньої дитини. Процес зачаття - незворотний, тому в сучасній медицині не так давно з'явився такий термін, як чоловіче планування вагітності. Аналізи для чоловіків в такому випадку також необхідні, як і для жінок, які будуть виношувати дитину.
Перелік аналізів

Перше, що необхідно зробити майбутньому батькові - це пройти комплексне обстеження, яке починається з відвідин такого лікаря, як уролог. Саме він зможе дати всі попередні поради та рекомендації. Якщо існує проблема зачаття дитини, лікар зможе визначити, чи пов'язано це зі здоров'ям потенційного батька.

Також в процесі планування вагітності сильна стать повинен здати аналізи, що виявляють наявність або відсутність статевих інфекцій. Справа полягає в тому, що якщо вони є, то вагітність буде важкою і, можливо, з'являться запальні процеси. Також, якщо ви не знаєте, які аналізи потрібно здати чоловікові, пройдіть перевірку на ПРЦ, тобто полімеразної ланцюгової реакції, і на токсоплазмоз, якщо у вашому будинку проживають тварини. Також дати точну відповідь щодо можливості зачати дитину допоможе спермограма.

Щоб грунтовно підготуватися до зачаття дитини, чоловікові, насамперед, необхідно пройти кабінет терапевта. Саме він і складе список тих аналізів, які необхідно здати. Приблизний список аналізів буде виглядати наступним чином:

  • біохімічний аналіз крові;
  • аналіз крові на Гепатит і ВІЛ;
  • визначення резус-фактора і групи крові;
  • УЗД;
  • ЕКГ.

Також під час процедури планування вагітності чоловік повинен пам'ятати, що відмова від будь шкідливої звички піде йому тільки на користь. Алкоголь, спожитий перед процесом зачаття, обов'язково позначиться на розумовому стані майбутньої дитини. Якщо говорити про повне очищення організму від алкоголю, то воно відбувається протягом 3 місяців. Що стосується куріння, то воно в мільйонах випадків і є причиною безпліддя. Ця шкідлива звичка може позначитися на здоров'ї майбутньої дитини: він може задихатися і мати порушений кровообіг. Нікотин виводиться з організму протягом трьох днів.

Тепер ви знаєте, які аналізи здають чоловіки при плануванні вагітності. Найголовніше в цьому процесі - знайти хороших лікарів і бути впевненим у позитивному результаті справи. Удачі!


» » Які аналізи здають чоловіки?