Як засунути яйце в пляшку?

Фото - Як засунути яйце в пляшку?


Ви новачок в компанії? Хочете звернути на себе увагу? Або хочете виграти суперечку? Тоді існує багато способів зробити це. Наприклад, показати фокус, який можна виконати в домашній обстановці.

Є один дуже хороший метод здивувати присутніх. Розглянемо фокус, як засунути яйце в пляшку. Для його проведення нам потрібно: оцтова есенція або оцет, спирт, лимонна кислота, сірники, пляшка і яйце.

Візьмемо сире яйце і покладемо його в миску з оцтом. Але оцет повинен повністю покривати яйце. Через час (близько 12 годин) пробуємо шкаралупу яйця, вона повинна бути м'якою. Якщо так, то нам його потрібно дуже акуратно дістати і покласти на рушник або дошку, воно буде як гумове. Руками сформуємо довгасту форму яйця. Далі візьмемо пляшку від кефіру або соку. З іншими пляшками фокус може не вийти. Головне, щоб горлечко було трохи менше, ніж яйце. Тепер змочимо його соняшниковою олією і акуратно проштовхни в пляшку. Заповнимо пляшку холодною водою, а через деякий час воду виллємо. Яйце має стати твердіше.

Є ще один спосіб як засунути яйце в пляшку. Покладемо яйце в розчин лимонної кислоти або оцтової есенції так, щоб воно було повністю покрито рідиною. Коли шкаралупа розм'якне, дістанемо його з розчину. Горлечко пляшки змащуємо, а на дно наливаємо трохи спирту і поджигаем його. Тепер швидко кладемо яйце зверху пляшки так, щоб не потрапляв всередину пляшки повітря (гострим кінцем вниз). Спирт почне випаровуватися і через час яйце пролізе всередину пляшки. А якщо налити в пляшку оцет і зверху покласти яйце, то результат буде той же, що і зі спиртом. Отримаємо ціле сире яйце всередині порожньої пляшки.

Необхідно проколоти яйце з двох сторін голкою, а потім витягти з нього вміст. В оцет помістити шкаралупу і потримати її там деякий час. Коли вона розм'якне, потрібно покласти її в пляшку. Потім налити туди воду і закрити щільно кришкою. Через час шкаралупа вирівняється і яйце прийме звичайну форму.

Щоб яйце дістати назад, необхідно зробити наступне. Перевернемо пляшку і зафіксуємо на деякій висоті. Нагріємо дно, і яйце випаде тому.


» » Як засунути яйце в пляшку?