Скільки зберігаються варені яйця?

Фото - Скільки зберігаються варені яйця?

Як найпопулярніший продукт, яйця не тільки поживні і цінні, але й зручні для перевезення, особливо якщо їх зварити. Вони незамінні в приготуванні різних салатів і закусок. Хтось заздалегідь варить багато яєць, щоб потім тільки чистити і нарізати в блюда. Але не всі знають, скільки зберігаються варені яйця. 

Умови зберігання варених яєць

Отже, скільки зберігаються варені яйця, ці доступні постачальники білка? Це залежить від свіжості курячих яєць, від їх зберігання в лотках до моменту продажу. Важливо, при якій температурі і скільки днів зберігалося яйце в магазині чи на ринку, як воно було зварено, чи не порушилась при цьому цілісність шкаралупи. Якщо шкаралупа тріснула, термін зберігання яйця зменшується. 

Якщо ви будете використовувати варене яйце в їжу, тоді відповідь на питання, скільки зберігається варене яйце, такий: куряче яйце, зварене круто, може зберігатися при кімнатній температурі близько 3-х діб, а в холодильнику - приблизно тиждень. При варінні руйнується захисна плівка на шкаралупі, тому сирі яйця зберігаються набагато довше, ніж варені. Більше інформації про зберігання сирих яєць читайте у статті "Скільки зберігаються яйця?".

Як би ви не хотіли заощадити час і наварити яйця відразу на тиждень вперед, не забувайте про отруєння. Готуйте і їжте тільки свіжі продукти! 


» » Скільки зберігаються варені яйця?