Як витягнути пробку з пляшки?

Фото - Як витягнути пробку з пляшки?

Свята, ми всі їх любимо, але буває, що вони нас застають зовсім несподівано, ну і звичайно яке свято без пляшечки хорошого червоного вина, але як витягти пробку з пляшки, якщо штопора немає поблизу або він зламався. Про це буде наша стаття.

Найперше, для того щоб такого не сталося, майте на роботі завжди загальний штопор, щоб потім не витрачати час на відкривання пляшки підручними матеріалами. Штопор купуйте металевий міцний, щоб він остаточно не зіпсував пробку, зламавшись в ній.

Але якщо він все-таки зламався, витягніть залишки штопора. Знайдіть великий шуруп і вкрутіть його в пробку, це можна зробити за допомогою викрутки або зворотного боку столових предметів або ножа. Як тільки шуруп міцно увійшов в пробку, накрутіть зверху дріт з цвяхом. Ваше пристосування повинно нагадувати чимось штопор. І потім різко висмикніть пробку разом з шурупом.

Як дістати пробку з пляшки іншим способом? Є ще варіант з використання ножа. Слід витягувати пробку, трохи допомагаючи ножем, як би висуваючи її з усіх боків вгору. Але це потрібно робити акуратно, щоб не разволокнени пробку.

Як вийняти пробку з пляшки з вином штопором? Якщо ви все-таки знайшли штопор, то їм теж потрібно вміти користуватися. Краще поставити пляшку в холодильник, щоб віск, яким просякнута пробка не розтанув і не став ковзати, штопор потрібно повністю увігнати в пляшку, рівно посередині і різким рух висмикнути з неї. Пляшку поставте на стіл або табурет. Відкривання пляшки штопором слід доручати найсильнішому чоловікові, тоді ви точно не зіпсуєте пробку і вдало відкриєте пляшку.

Дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть вам гарно відсвяткувати ваше свято!


» » Як витягнути пробку з пляшки?