Як зробити їжачка з пляшки?

Фото - Як зробити їжачка з пляшки?
Дивіться відео

Як зробити їжачка з пляшки?

Зробити саморобку їжачка з пляшки своїми руками дуже просто. Для цього знадобиться мінімум матеріалу і трохи вашої фантазії. Виробом можна буде прикрасити живий куточок у будинку, балкон або галявину на заміській ділянці.

Як зробити їжачка

Приступаємо до поделке

  1. Отже, в лісі можна буде зібрати шишки, голки, листочки, мох і т. Д.
  2. Також необхідно підібрати пластикову пляшку. Якщо хочете зробити їжачка побільше, використовуйте пляшки по 1,5 або 2 літри. Великі падлюка ефектно виглядають на дачній ділянці. Для декору приміщень можна взяти пляшку поменше - 0,5 або 1 літрову. Колір пляшки не має значення. Але майте на увазі, що кришка пляшки буде носиком майбутнього їжака. Тому самий відповідний колір - коричневий або чорний.Фото - їжачок
  3. Беремо пляшку і наклеюємо оченята з пластиліну на горлечко пляшки. Добре підійдуть для цього і гудзики, які можна приклеїти. З пластиліну можна приробити ніжки їжакові.
  4. Наповнюємо пляшку землею або піском.
  5. Починаємо декорувати верх пляшки. Приклеюємо шишки, мох, голки і весь природний матеріал, який зібрали в лісі. Прикрасити вийшла виріб можна штучними грибочками або яблуками. Підключайте свою фантазію і не бійтеся експериментувати.

З нижчеперелічених статей ви дізнаєтеся, як робити багато різних виробів своїми руками:


» » Як зробити їжачка з пляшки?