Як прикрасити пляшку?

Фото - Як прикрасити пляшку?

Красиво оформлена пляшка віскі, вина, шампанського, горілки або коньяку може стати оригінальним подарунком. Крім цього зі смаком оформлені пляшки стають справжньою прикрасою святкового столу. Саме тому, питання про те, як прикрасити пляшку цікавить багатьох людей. Спробуємо розібратися в цьому питанні докладніше.
Як прикрасити пляшку своїми руками

Найпростіше прикрасити пляшку, використовуючи техніку «декупаж». Завдяки їй на пляшці можна зобразити сердечка, зірки, амурчиків, квіточки і т.п. Перш ніж перейти до безпосереднього прикрасі пляшки, слід підготувати всі необхідні витратні матеріали. Для роботи вам потрібні: клей для «декупажу», серветки, лак, акрилові фарби, різної форми і розміру блискітки.

Покрийте всю поверхню пляшки світлого тону акриловою фарбою. Виріжте з серветки необхідний візерунок і приклейте його до пляшки за допомогою клею для декупажу. Прикрасьте поверхню пляшки блискітками і покрийте акриловим лаком. На шийку пляшки повісьте невеликої бантик. От і все, ваша пляшка готова.

Як прикрасити пляшку шампанського

Практично жодне торжество не обходиться без присутності на святковому столі пляшки шампанського. Саме з цього напою найчастіше починається святкове застілля. Тому багато господинь торжества прагнуть якомога оригінальніше прикрасити пляшку шампанського.


Пляшку шампанського можна прикрасити за допомогою спеціальних акрилових барвників і серветок для декупажу. Якщо ви вмієте малювати, то на поверхню пляшки шампанського наносяться різноманітні візерунки. Після того, як ви закінчите розмальовувати пляшку, покрийте своє творіння тонким шаром акрилового лаку.

Як прикрасити пляшки на весілля

За сформованою в Росії традиції на стіл молодих ставиться дві пляшки шампанського, які обв'язуються між собою червоною стрічкою. Але в останні роки з'явилася мода на прикрашання пляшок. Розглянемо, як можна прикрасити шампанське на весілля:

  • На пляшки з шампанським «надіньте» костюм нареченого і плаття нареченої. Ці костюмчики можна купити у весільному салоні або зшити самостійно. Крім костюмчиків, можна використовувати й інші весільні аксесуари (фата, краватка, метелик, бутоньєрка і т.п.).
  • Пляшки на весілля можна прикрасити стрічками, намистинами, штучними або живими квітами.
  • Зробити розпис весільних пляшок із зазначенням дати одруження, імен молодят. Як малюнок зазвичай використовуються сердечка або голубки.
  • Пляшки шампанського красиво обв'язують стрічками і поміщають у вишукану мереживну кошик.

Дуже красиво виглядає святковий стіл, коли пляшки шампанського прикрашаються в єдиному стилі з весільними бокалами нареченого і нареченої.

Як прикрасити пластикову пляшку

Зазвичай прикрашають тільки скляні пляшки і не приділяють при цьому уваги пластиковим. Однак і з пластикової пляшки можна зробити самий справжній шедевр. Пластикову пляшку обклейте в кілька шарів шматочками білого паперу за допомогою звичайного канцелярського клею. Після того як папір просохне, ретельно змастіть поверхню пляшки клеєм ПВА і щільно обмотайте пляшку мотузкою. Коли мотузка щільно приклеїться до пляшки, приклеюйте до її поверхні морські мушлі. Проміжки між раковинами змастіть клеєм і посипте великим піском. Після того як ваш твір повністю просохне, покрийте пляшку зверху тонким шаром лаку.


» » Як прикрасити пляшку?