Що можна зробити з пляшки?

Фото - Що можна зробити з пляшки?

Щороку ми набуваємо десятки скляних пляшок з різними напоями: лимонадом, соком, алкоголем. Викидаючи скляну тару в сміттєвий контейнер, ми навіть не замислюємося, що їх неї може вийти щось корисне і потрібне. Фото - Робимо красиву пляшкуСлід зазначити, що робота зі склом - нелегка справа, тому необхідно бути гранично акуратним і уважним.

Зі скляних пляшок можна зробити дуже багато і навіть нову скляну пляшку на переробному заводі, але ми розповімо вам, що можна зробити з пляшки, використовуючи свої творчі можливості і підручні матеріали.
Карандашница

Пенал-олівців виготовляється дуже легко. Для цього необхідно очистити скляну пляшку від бруду та етикеток, висушити її. Далі покриваємо скло клеєм і щільно обмотуємо скло шпагатом. Також можна прикрасити її різними декоративними елементами: намистинами, метеликами, квітами. Олівців можна використовувати відразу ж, як тільки підсохне клей.

Ваза

Виготовлення ваз займає більше часу і сил. Існують два види ваз: для квітів і ваза-підставка для інших предметів. Квіткову вазу можна виготовити з простої задекорувати пляшки, як саме, ви дізнаєтеся з цієї статті.Фото - Ваза з пляшки

Ваза-підставка доступна не всім. Для її виготовлення необхідно розплавити скло в печі з високою температурою, а потім надати їй потрібну форму (до речі, можна скористатися заготовленим шаблоном з кераміки). Ваза вийде плоскою, і в неї можна буде складати горішки, цукерки, дрібні предмети, декоративні камінчики і мушлі. Таку вазу можна використовувати і як підставку під квітковий горщик, і як тарілку для суші.

Підсвічник

Зі скляної пляшки своїми руками можна зробити свічник. Є два способи - з обрізанням дна і без обрізання. Для того щоб виготовити настільний світильник без обрізання дна, необхідно підготувати пляшку (помити, зачистити, прибрати шорсткості) і задекорувати. Свічка вставляється в заздалегідь закупорене горлечко пляшки.


Якщо ви вирішили вдатися до другого способу виготовлення підсвічника (з обрізанням дна), то після того як ви підготуєте пляшку, вам необхідно відрізати її нижню частину. Потім пляшку можна злегка прикрасити, але пам'ятайте, що в даному випадку пляшка ставиться зверху на свічку, тому вона буде нагріватися і декор може зіпсуватися. Якщо ви захочете згасити свічу, пляшку знімайте акуратно за допомогою прихватки, щоб не обпектися.

Декор саду

Садові клумби можна привести в порядок, зробивши огорожу з пляшок. Попередньо продумайте, якої форми буде ваша клумба, і намалюйте необхідну фігуру на землі. Також підготуйте необхідну кількість пляшок. Потім послідовно вдавлюйте пляшки в землю близько один до одного. Робіть все акуратно, щоб випадково не розбити пляшки і не поранити руки.

Скляна стіна

Скляні пляшки також використовуються і при будівництві будинків і альтанок. Технологія така ж, як і при використанні цегли: викладаємо пляшки в ряд, зверху наносимо пісочно-цементний розчин і знову новий ряд зі скла і знову пісочно-цементний розчин. Стіна може бути різної висоти, ширини і довжини. Також можна комбінувати пляшки за кольорами та розмірами, викладати малюнки.

Фото - Пляшка красива

Хотілося б відзначити, що робота зі скляними пляшками дуже цікава, тому можна залучати до неї дітей, які із задоволенням поекспериментують з вами.

Але створювати нове можна не тільки зі скляних пляшок, але й з пластикових. Про те, що з них можна виготовити, ви можете прочитати в інший нашій статті.


» » Що можна зробити з пляшки?