Як прикрасити стрічками?

Фото - Як прикрасити стрічками?
Дивіться відео

Як прикрасити стрічками?

Стрічки не даремно називають універсальним прикрасою, з їх допомогою можна до невпізнання перетворити будь-яку річ, зробити її ошатною та унікальною. Прикраси зі стрічок дозволяють створити атмосферу свята, вони доречні на будь-якому торжестві, але найбільш часто їх використовують у весільних декорах.

Як прикрасити стрічками своє весілля?

Якщо ви мрієте про те, щоб ваша весілля запам'яталося надовго, то без стрічок не обійтися. За кілька місяців до запланованого торжества варто визначитися, що саме (які предмети, одяг та аксесуари) ви будете декорувати. Прикрасити можна такі предмети:

  • Весільну машину;
  • Пляшку шампанського;
  • Келихи для шампанського;
  • Столи і стільці;
  • Інші елементи інтер'єру в залі, де будете відзначати урочисту подію.

Отже, розглянемо конкретні приклади:

Машина


Якщо ви не уявляєте, як стрічками прикрасити весільну машину оригінально, то перевагу можна віддати білим крученим стрічкам. Для цієї мети до одного кінця стрічки Фото - Прикрасити стрічкамипришивають резинку, стрічку надягають на капот (гумка, при цьому, виявляється усередині), вільні кінці потім прикріплюють до гумки. Крім капота, декорують антену, багажник і дзеркала. Колір стрічок може бути й іншим, кожен вибирає на свій смак.

Якщо ви хочете дізнатися більше про прикрасу машини, то рекомендуємо прочитати статтю Як прикрасити машину на весілля.

Пляшка шампанського

До питання, як прикрасити пляшку шампанського стрічками, слід підійти з усією серйозністю. Існує безліч варіантів такого декору, але в будь-якому випадку Фото - Прикрасити стрічкамирезультат повинен виглядати як витвір мистецтва. Перш ніж приступати до декорування, необхідно визначитися, як прикрасити шампанське стрічками найкращим чином. Можна просто зав'язати стрічку бантом, закріпивши його намистинками або шпильками. А якщо постаратися, то можна прикрасити пляшки стрічками у вигляді нареченої та нареченого, але в цьому випадку, крім стрічок знадобиться клей, намистинки та інші дрібниці. Для додаткової інформації прочитайте статтю Як прикрасити пляшку.

Переходимо до келихів

З них будуть пити молодята. Цей зворушливий момент можна зробити ще яскравіше, якщо придумати, як прикрасити келихи стрічками. Непогано, якщо келихи і шампанське будуть декоровані в одному стилі. Найпростіший спосіб декору - зав'язати стрічку на ніжці келиха великим бантом. Зі стрічки можна зробити квітка, яка також буде служити прикрасою. У доповненні рекомендуємо ознайомитися зі статтею Як прикрасити келихи.

Пам'ятаємо про деталі

Чудовим доповненням до основних аксесуарам нареченої стане обідок, який не дозволить розпадатися зачісці, за кольором він повинен поєднуватися з сукнею. Але якщо ви бажаєте, щоб ця деталь була ексклюзивною, варто пошукати варіанти, як прикрасити обідок стрічками. Не варто використовувати стрічки темних тонів, так як це може надати образу траурний вигляд.

Особливу романтичність торжеству зможуть надати свічки, їх можна використовувати для прикраси (не обов'язково в запаленому вигляді):

  • столу,Фото - Прикрасити стрічками
  • входу в ресторан,
  • підноса з шампанським,
  • танцю молодят (молодята можуть взяти декоровану свічку в руку під час танцю).

Але для того щоб додати ще трохи романтики, можна поцікавитися у декораторів весіль, як прикрасити свічки стрічками. При цьому, колір стрічок повинен гармоніювати з колірною гамою загального декору. Це додасть особливий шарм і витонченість всьому святу і зробить його незабутнім!


» » Як прикрасити стрічками?