Що таке цукати?

Фото - Що таке цукати?

Всі ми любимо солодощі. На жаль, солодке - не означає корисне. В основному, солодощі не приносять користь організму. Однак є серед них і корисні продукти. Наприклад, цукати.

Давайте дізнаємося про цукати докладніше.

Цукати: визначення і застосування

Цукати - це шматочки плодів або цілі плоди, які зварені в сиропі, а потім висушені і посипані цукром.

Ці солодощі роблять з апельсинів і мандаринів, груш і яблук, абрикосів і лимонів, а також з сливи, вишні, черешні, персиків. Можна зробити цукати навіть з гарбуза і дині. Детальніше про це можна прочитати в статті З чого роблять цукати.

Хороші цукати не повинні бути злиплими або вологими. Вони не повинні нагадувати варення. До речі, не варто визначати якість цукатів по їх яскравості. Чим яскравіше ці солодощі, тим більше в них хімічних барвників. А ось невиразні цукати, якраз, є корисними солодощами без шкідливих добавок.

Якщо ви хочете отримати користь від цукатів, краще приготувати їх самостійно в домашніх умовах. Як приготувати ці солодощі, можна прочитати в статті Як зробити цукати.

Де використовуються цукати

Ці солодощі можна не тільки їсти просто так, а й використовувати для приготування різних страв.

Цукати додають в начинку для мафінів, солодких пирогів, кексів та булочок. А також їх використовують при приготуванні фруктових солодких салатів, різних десертів.

Можна використовувати ці солодощі і просто для оздоблення.


» » Що таке цукати?