До чого сняться солодощі?

Фото - До чого сняться солодощі?

Коли людині сняться цукерки, пастила або шоколадні батончики, він часто навіть не цікавиться їх тлумаченням, списуючи все на нічний голод. А даремно, оскільки солодощі можуть стати вирішальною ланкою в тлумаченні сновидіння.

Наша стаття докладно розповість, до чого сняться солодощі.
Як тлумачити сон про солодощі

Солодощі сняться до отримання задоволення, а також цей символ може передвіщати радісні події. Проте якщо у цукерок або льодяників був гіркий присмак, слід побоюватися наклепів і дрібних капостей з боку колег і знайомих.

До чого сняться солодощі жінці?

Якщо уві сні жінка насолоджувалася смачним десертом, то незабаром вона отримає гарну новину. Також таке сновидіння може говорити про те, що сновідіци занадто потурає своїм бажанням, а це може призвести до сумних наслідків. Відчувати солодкість в роті - до подолання перешкод і виходу сухою з води. Якщо цукерка була гіркою, то слід приготуватися до неприємних наслідків своїх необачних рішень. Дарувати людині коробку з солодощами - до нових знайомств і лестощів. Викидати цукерки у відро для сміття - до розчарування в коханого.

Якщо солодощі наснилися чоловікові

Якщо чоловік дарував жінці уві сні цукерки, то незабаром він одружується. Є цукерки - до насолоди, задоволення, грошовим надходженням, приємного проведення часу. Однак якщо цукерка попалася несмачна, потрібно приготуватися до неприємностей.

Дарувати цукерки начальнику - до лестощів з боку сновидіння. Є жменями уві сні солодощі - до поліпшення якості життя. Можливо, у сновидца з'явиться додаткове джерело доходу або йому хтось залишить спадщину. Дивитися, як ворог їсть цукерки, - до конфронтації з ним. Швидше за все, йому дістанеться прибуток, яка, на думку сновидіння, повинна належати йому самому. Купувати дорогі цукерки - до несподіваної прибутку.

Можливо, вас зацікавить інформація, викладена в нашій статті на схожу тему До чого сняться цукерки.


» » До чого сняться солодощі?