До чого сняться вуса?

Фото - До чого сняться вуса?

Сновидіння часто дивують людей сюжетом, деколи можна побачити навіть самого себе в незвичній ролі. Такий сон теж піддається тлумаченню, потрібно тільки озброїтися сонниками.

З цієї статті можна буде дізнатися, до чого сняться вуса.
Як тлумачити сон, якщо наснилися вуса

Як правило, вуса сняться до змін, і чим густіше і довше була рослинність на обличчі, тим більше зміниться життя людини. Нерідко подібний символ обіцяє серйозну розмову, який не принесе користі сновидцу. З цієї причини не варто бути занадто самовпевненим і принижувати людей.

До чого сняться вуса жінці?

Якщо жінка побачила у себе на обличчі вуса, то незабаром вона захворіє. Висмикувати рослинність на обличчі - до отримання сумної звістки або виникнення проблеми, яка сильно засмутить сновідіци. Також таке сновидіння може обіцяти шанувальника, який звабить її і кине. Намотувати на палець вуса - до марнославства, намагатися видалити - до позбавлення від проблеми. Стригти вуса чоловікові - до зради, шарпати його за вуса - до сварки.

Вуса в чоловічих снах

Якщо чоловік побачив у себе вуса, то йому буде супроводжувати удача, але недовго, тому потрібно користуватися моментом. Також цей символ може обіцяти примирення з давніми ворогами. Бачити вуса на своїй дружині - до зради, сварки, події, яка здивує. Якщо чоловікові привиділися густі вуса, то йому потрібно бути обережніше в своїх словах, так як від нього можуть відвернутися партнери та друзі. У підсумку він позбудеться хорошого джерела доходу. Стригти собі вуса - значить, посваритися з важливими людьми, розчісувати їх - до вигідного придбання. Якщо уві сні вуса були незвичайного кольору, то сновидцу запропонують вигідна справа, але воно буде пов'язано з ризиком. Покручивать вуса на людях - до хвастощів. Якщо хтось відрізав чоловікові вуса у сні, то його чекає приниження.

Можливо, вам буде цікаво відвідати наш розділ Тлумачення снів - сонник.


» » До чого сняться вуса?