З чого роблять цукати?

Фото - З чого роблять цукати?

Цукати - східна солодкість, що представляє собою зварені в цукровому сиропі плоди фруктів, ягоди, а іноді навіть і овочі. Цукати - справжня знахідка для ласунів, охочих сісти на дієту. Звичайно, це ласощі теж калорійне, однак воно при цьому вельми корисно і, звичайно, куди краще з'їсти жменьку цукатів, ніж пару шоколадних цукерок. У цій статті розповімо, з чого роблять цукати, і якими особливостями володіють цукати з різних плодів.

Ананас, диня, яблука

Напевно, ананас найчастіше використовується для виготовлення цукатів. Цукати з ананаса бувають самої різної форми - кубики, пластинки, трубочки і т.д. Головна особливість цукатів з ананаса - виняткова солодкість. Для багатьох ананасові цукати навіть занадто солодкі. Такі ж солодкі цукати виходять з дині і яблук.

Цитрусові

Цукати з цитрусових зустрічаються рідше, зате вони не так солодкі, як ананасові, і навіть володіють приємною кислинкою. Найчастіше для цукатів з цитрусових береться апельсин або помело.

Імбир

Цукати з імбиру - страва на любителя, вони солодкі, однак при цьому володіють ще і яскраво-вираженим терпким смаком. Специфічність цукатів з імбиру оцінить не кожен, зате користь імбиру просто величезна.

Інші плоди

Загалом-то, нічого не заважає зробити цукати з будь-якого іншого плоду, однак найбільш часто використовується саме вищеописані. Крім того, знайте, що з солодкого плоду завжди вийдуть дуже солодкі цукати, а з кислого можна "вичавити" невелику кислинку.

Приготувати цукати самостійно вам допоможе стаття Як зробити цукати.


» » З чого роблять цукати?