Чи корисні пластівці?

Фото - Чи корисні пластівці?

Пластівці давно вже входять в наш раціон. Ми купуємо і їмо їх, навіть не замислюючись, як і з чого вони виготовлені, та й взагалі, чи корисні пластівці.

Щоб розібратися з цим питанням, потрібно, перш за все, розмежувати поняття про пластівцях. Якими вони бувають:

  • Кукурудзяні пластівці
  • Мюслі
  • Вівсяні пластівціКукурудзяні пластівці

Чим корисні пластівці з кукурудзи? Різні кукурудзяні та інші пластівці для сніданків в красивих коробках, які ми купуємо для дітей, продукт не найкорисніший, на жаль. Наші діти, звичайно, їх люблять, та й готувати їх не потрібно, що економить час. Однак, користі від такого сніданку не так вже й багато. У цих пластівцях занадто великий вміст цукру, що негативно відбивається на здоров'ї дітей, веде до порушення обміну речовин і ожиріння.

Мюслі

Чи корисні Мюлі? Мюслі складаються з попередньо оброблених вівсяних або інших злакових пластівців і добавок у вигляді горіхів і сухофруктів. Але питання саме в тому, що це за добавки? Часто в пластівці пускають шоколад, зацукровані цукати, бананові чіпси, консерванти, барвники та іншу хімію. У результаті виходить висококалорійний і не найкорисніший продукт. Так що, якщо ви любите мюслі, уважно читайте етикетку і вибирайте найменш шкідливі.

Вівсяні пластівці

Чим корисні вівсяні пластівці? Вівсяні та інші злакові пластівці містять у своєму складі складні вуглеводи, які дають заряд енергії на цілий день, вони виводять холестерин, змушують наш організм краще працювати. Такі пластівці призначені для варіння каш. Цей вид пластівців, безсумнівно, найкорисніший для організму.

Бувають, звичайно, і швидкорозчинні каші, в яких міститься велика кількість штучних добавок. Такі каші підійдуть для разового перекусу де-небудь в дорозі. Вводити їх в свій щоденний раціон, природно, не рекомендується.

Таким чином, не всі пластівці однаково корисні. І перш, ніж зробити покупку, уважно вивчіть упаковку. І не лінуйтеся готувати самостійно. Адже каші, приготовані своїми руками, ніколи не зрівняються з сурогатом з красивих коробочок. Смачного і будьте здорові.


» » Чи корисні пластівці?