З чого роблять зефір?

Фото - З чого роблять зефір?

Складно знайти людину, якій не подобався б зефір. Ну а тих, хто його не пробував, і зовсім вже, напевно, не існує.

До речі, а ви знаєте, що в перекладі на російську «зефір» означає «легкий вітерець»? І адже правильна назва. Після себе зефір залишає тільки ніжні і приємні спогади. Вперше готувати ці ласощі стали на Сході. Тривалий час залишалося таємницею, з чого роблять зефір, але тепер все змінилося, і ми можемо поділитися з вами всіма секретами.

Сьогодні зефір готують з використанням фруктових або ягідних пюре, цукру і білків яєць. Як тільки всі перераховані інгредієнти змішані, їх ретельно збивають, а потім додають пектин або желатин, які виступають у ролі желирующих речовин. Особливо корисним вважається зефір, основою якого є пектин. З його допомогою можна вивести з організму навіть солі важких металів і продукти розпаду, які залишаються в організмі після вживання деяких з ліків. Вживання зефіру впливає на опірність організму різним речовин, що негативно впливає на здоров'я.

Але варто мати на увазі, що роблять зефір з речовин, які способи негативно вплинути на людей, які хворіють на цукровий діабет. Крім того, не рекомендується вживати зефір і людям, страждаючим надмірною вагою. В якості альтернативи можна з'їсти пастилу.

Зефір в домашніх умовах

Багатьох також цікавить, з чого роблять зефір в домашніх умовах. В цілому-то інгредієнти ті ж, але господиня може собі ще дозволити поекспериментувати зі смаковими добавками (наприклад, можна додати цукати або ягоди, що зробить смак зефіру ще більш яскравим).


» » З чого роблять зефір?