Що таке суші?

Фото - Що таке суші?

Суші. Слово, яке увійшло в російську мову не так давно і стало популярним. Так, що таке суші? Японське блюдо, яке готують з рису і різних морепродуктів. Можуть в суші додаватися й інші інгредієнти. У світі це блюдо отримало популярність в перші роки 80-их.

Знайомство з сушамі

Є й інша назва суш - «сусі». Але воно у нас не прижилася, хоча японці віддають перевагу саме йому. Найцікавіше те, що до нас суші прийшли не з Японії, а з Заходу.

Ця страва популярно і для «шведського столу», і для фуршету, і для званого обіду. Різні смакові варіанти створює поєднання рису з продуктами моря, овочами. А пряні трави та спеції дають цій страві тонкий смак. Тому справжні любителі суші завжди оцінять їх вишуканість.

Якщо ви віддаєте перевагу японську кухню, то про те, що таке роли і суші вам відомо. Адже роли - це теж блюдо японської кухні, але від суші має якесь відмінність. Суші загортають у рибу, а роли «добре себе почувають» в пресованих морських водоростях.

Крім того, що суші - вишукане блюдо, воно ще й корисне. Морепродукти корисні своїм білком і кальцієм, вітамінами і антиоксидантами. У стравах Японії всі інгредієнти повинні бути свіжими, цукор, сіль і масло повинні даватися в міру, суворо все за рецептом.

Про те, як правильно їсти суші вам розповість стаття на цій сторінці: «Як їсти суші?».


» » Що таке суші?