Як нарізати овочі?

Фото - Як нарізати овочі?

Будь стіл, не тільки святковий, має виглядати красиво. Адже правильність травлення залежить від кількості виділеного шлункового соку. А він виділяється після того, як мозок дасть сигнал, побачивши красиву їжу, або почувши смачний запах. Тому зовнішній вигляд їжі дуже важливий для здоров'я людини. Якщо ви пильно стежите, щоб харчування було правильним, до будь-якого прийому їжі подавайте тарілку з нарізаними овочами. А точніше - з красиво нарізаними овочами. Тому будь-яка господиня повинна знати, як красиво нарізати овочі.




Як нарізати свіжі овочі

У тарілці з овочевою нарізці можуть бути помідори, огірки, болгарський перець, листя салату, капуста з морквою, редька. Красиво нарізати овочі неможливо без гострого ножа. Коли вибираєте ніж для овочів, треба враховувати його сталь, вона повинна бути жорсткою, міцною, добре заточуватися. Лезо ножа не повинно бути дуже вузьким, його ширина біля основи не повинна бути менше 3 см, а зріз до закінчення повинен бути кутом, тоді легко підібрати місце у ножа, яким треба буде нарізати той чи інший овоч. Іншими словами - це буде ніж для будь нарізки. Всі овочі треба різати дуже тонко.

Фото - Нарізка овочів

  • Візьміть помідор, розріжте його на половинки, акуратно виріжте місце плодоніжки. Половинку покладіть на дошку і наріжте на тонкі скибочки, що не роз'єднуючи їх. Потім просто натисніть на помідор в одну зі сторін, ваші скибочки ляжуть один на інший, створивши дуже красивий малюнок.
  • Також можна нарізати і огірок. Ці тонкі скибочки можна згорнути конусом, кульочки, виходить лілія.
  • Капусту красиво подати можна, дуже тонко нашаткувати її. Не просто тонко, а павутинкою! Такі капустяні нитки треба прикрасити такими ж морквяними, трохи скропити рослинним маслом.
  • Болгарський перець також можна красиво нарізати нитками. Робити це так. Розрізати перець навпіл, вийняти середину з насінням. Половинки покласти внутрішньою стороною вгору і дуже тонкими смужками нарізати уздовж перцю. Навіть є він маленький, треба різати від верхівки до хвостика, тоді ниточки будуть прямими. Його добре укладати по колу тарілки, чергуючи перці різних кольорів.
  • Редьку, моркву, ріпу треба терти на тертці, тому що вони жорсткі, шматочки дуже важко буде жувати.
  • Листя салату укладати треба цілком, а всі інші овочі на них. Це, мабуть, найосновніші і прості поради, як нарізати овочі до столу.

Овочі в суп


Для супу овочі треба нарізати кубиками. Розмір їх варіюється від найменших - 2 на 3 мм, до великих (в рагу) - 2 на 3 см. Перш ніж нарізати овочі кубиками, ретельно промийте і очистіть їх. Потім овоч розріжте на половинки, рівною стороною покладіть на дошку. Зробіть один-два поздовжніх розрізу, паралельно дошці. А потім ріжте на довгі скибочки, притримуючи міцно рукою, щоб вони не розпалися. І самий віртуозний крок - ріжте перпендикулярно зробленим розрізам, щоб вийшли кубики. Якщо у вас не вийде порізати відразу всі пластинки, то ріжте по одній.

Фото - Нарізка овочів в суп

Варені овочі

Самий цікавий творчий процес очікує господиню при різанні варених або консервованих овочів. В Інтернеті ви можете побачити, як красиво нарізати овочі, фото у величезній кількості присутні на багатьох кулінарних сайтах. Приміром, з моркви можна зробити квіти, нарізавши її кружечками, і вирізавши по краях маленькі трикутнички. З смужки солоного огірка можна вирізати ялинку для прикраси салату олів'є, з вареного буряка можна зробити красиву троянду.


» » Як нарізати овочі?