Як дешево купити квартиру?

Фото - Як дешево купити квартиру?

Коли ви читаєте оголошення в газеті з продажу квартир, ненароком можна помітити в тексті фразу «торг доречний». В даному випадку, на психологічному рівні, людина вже готовий йти на поступки, що в принципі, нам і нужно.Ітак, як купити дешеву квартиру?
Правила покупки квартири

 1. Не торгуватися з телефону. Загалом, процес торгу викликає у господаря не надто приємні відчуття, тому навіть не сумнівайтеся, що почавши торгуватися по телефону, господар спробує завершити розмову, яка так і не розпочався. Дані розмови краще вести віч-на-віч.
 2. Чи не торгуйтеся при першому огляді. У випадку, якщо ви відразу кинеться з головою в торги, з приводу поступки ціни, господар відразу ж зрозуміє, що квартира вам сподобалася, і збити ціну буде складно. Буде набагато краще, якщо ви здзвонитеся з господарем через пару днів, щоб обговорити подальшу співпрацю.
 3. Стримуйте свої емоції. Це означає, що захоплюватися побаченим попросту стоїть мовчки. Будьте в міру ввічливим, в міру нахабним, що не розхвалювали переглядається квартиру.
 4. Не допускайте критики. Багато хто думає, що якщо почати розмову про ремонт, або які-небудь несприятливі фактори при огляді, то власник відразу ж почне скидати ціну, це помилка. Він просто може образитися, і принципово не продати вам цю квартиру.
 5.  Знання ринку. Якщо ви покажете власнику знання ринку цього сектора, то його ставлення до вас змінитися в потрібному напрямку.
 6.  Впевненість і знання. Будьте впевнені в собі, і ви зможете купити найдешевшу квартиру, ще дешевше. Також довідавшись про власника квартири трохи інформації, у вас з'явиться козир у кишені. Господар може попросту виїжджати за кордон, або він вже вніс завдаток за іншу квартиру. Ці фактори будуть означати, що угоду йому потрібно провернути якомога швидше.

Як дешево купити квартиру: поради

 • Уточніть у власника вартість квартири, можливо, він вже скинув трохи грошей. Щоб власник сприймав вас як клієнта, а не чергового роззяву, потрібно твердо говорити про ваші наміри, і ціну, яку ви готові віддати, але також всі ваші дії необхідно аргументувати.
 • Постарайтеся зробити власника квартири і себе як би партнерами, тобто вживайте фрази «Про яку суму ми могли б домовитися?» Або «На якій ціні ми могли б зійтися?». Правильна постановка питання відіграє велику роль. Не можна в лоб говорити «Зробіть мені знижку». Краще сказати «Наскільки ви готові зробити мені знижку?», Або переграти в гумористичній формі, запитуючи - «Які знижки очікують нас сьогодні?».
 • Гра на почуттях, теж непоганий метод. При власника, чоловік і дружина покупці, розігрують сценку, в якій чоловік проти покупки, а дружина двома ногами за, і господар мимоволі, може стати на захист слабкої статі, тільки б чоловік деспот заспокоївся.
 • Підставні покупці. Посилаєте на огляд своїх знайомих, які просто роблять з квартири власника, в його очах, похмурий сарай, який не варто запитуваних грошей. Є ймовірність, що це вплине на господаря, і він зробить знижку, коли квартиру будете дивитися ви.

Гра на недоліках

Хочете купити дешево однокімнатну квартиру? Або двокімнатну? Та без різниці! Гра на недоліках, це дуже хороший чинник для непоганий знижки.

 • Метро далеко від квартири - аргументуйте власнику, що на дорогу в метро, і назад, ви в день витратите годину, а в рік 365 годин, а час, як відомо, це гроші. Таким чином, ви втрачаєте свою місячну зарплату за рік.
 • Останній або перший поверх - поясніть власнику, що на першому поверсі, через підвалу буде постійно сиро, будуть чутні стук дверей і шум автомобілів, та й сонце не так добре буде висвітлювати. На останньому ж поверсі, може протекти дах, або в опалювальний сезон може не вистачати тиску в трубах, для обігріву житла
 • Поганий стан - іржаві труби, гнила проводка, відсутність грат на вікнах, природний привід до зниження ціни.
 • Сусіди - якщо по сусідству живуть алкоголіки чи наркомани, то це реальний привід для знижки.
 • Варіанти - якщо ви продемонструєте господареві роздруківку з більш вигідними варіантами квартир, того ж плану, шанс отримати знижку буде вище. Тобто ви повинні показати, що не прив'язані саме до цієї квартирі, і що у вас ще є варіанти.

І останнє питання щодо того, де купити дешеву квартиру? Чим ближче до центру міста або селища, тим природно квартири дорожче. Ну, а на околицях, можна підібрати схожу квартиру, мало не в 2 рази дешевше, ніж у центрі.


» » Як дешево купити квартиру?