Як збільшити ріст?

Фото - Як збільшити ріст?

За своєю природою людина досить самокритична істота. З цієї причини зустріти повністю вдоволену собою особистість вкрай складно. Навіть дійсно красиві і повноцінні, на думку інших люди, нерідко мають цілу гору комплексів, що стосуються зовнішності. Так, наприклад, чимало людей незадоволені своїм зростом. Саме їм ми й присвячуємо цю статтю, в якій мова піде про те, як збільшити зростання.
Вирости не так просто

Відразу скажемо, що зробити це не так просто, як може здатися на перший погляд. Особливо, коли є генетична схильність. Так, якщо зростання ваших батьків не перевищував 160-165 сантиметрів, ви навряд чи зможете досягти позначки, що дозволяє вам підкорити баскетбольні олімпи. Тим не менш, при правильному харчуванні і грамотному підході до власного способу життя, набрати зайві кілька сантиметрів цілком реально.

Продовжуючи розмову про те, збільшити зростання в домашніх умовах, треба сказати, що бажано братися за цю роботу у віці до 18 років. Але ж багато ортопеди твердять, що людина росте до 25 років, запитаєте ви? Так то воно так, але все-таки в основної маси людей основний період зростання закінчується в 17-19 років. Звичайно, бувають і винятки, але тим не менш.

Хребет

Ні для кого не секрет, що величезну роль на зростання надає хребет, точніше його «рівність». Враховуючи сучасний малорухливий спосіб життя і постійне просиджування біля комп'ютера, причинами недостатнього зростання можуть бути всілякі викривлення. Тому, насамперед, відвідайте досвідченого масажиста або лікаря-ортопеда. Якщо у вашому випадку будуть виявлені проблеми - беріться за їх рішення негайно, тому що з віком викривлення хребта тільки поглиблюються і провокують ряд інших захворювань. При правильному ж лікуванні, ви зможете відновити природну форму хребта, тим самим, додавши до зростання заповітні міліметри, а, може бути, і сантиметри. Звичайно, одним махом збільшити зростання на 10 см таким способом навряд чи вдасться, але добрий початку. До того ж, якщо виправити викривлення в дитячому або підлітковому віці, не виключено, що це дасть поштовх організму для подальшого природного зростання.

Харчування


Величезну роль в контексті, як збільшити ріст людини, відіграє харчування. Важливо повноцінно харчуватися протягом усього дня, а не голодувати годинами, а потім в один мах спустошувати весь холодильник. Необхідно їсти небагато, але часто, дотримуючись періодичність. Обов'язково повинні бути присутніми повноцінні сніданок, обід і вечерю. Не зайвими будуть і легкі перекуски протягом дня. Важливо, щоб в організм потрапляло багато білка, вуглеводів і клітковини. Їжте більше сиру, пийте молоко, не забувайте про хліб з висівками, м'ясі, рибі, а також свіжих овочах і фруктах. Якщо немає можливості повною мірою збагачувати організм вітамінами і кальцієм традиційним способом - зверніть увагу на всілякі комплекси, які випускаються в таблетках. До речі, говорячи про те, як збільшити ріст дитини, можна порадити батькам купувати своєму чаду всілякі «Несквік» та інші готові сніданки, збагачені мінералами, вітамінами і, що найголовніше, кальцієм. Такий підхід сподобається і дітям, і вам. Якщо говорити про конкретні мікроелементах, важливо, щоб в першу чергу в організм потрапляли вітаміни С і Е. Вони впливають на відділ головного мозку, який відповідає за ріст. Також дуже важливий вітамін А, який в достатку присутній в морквині і риб'ячому жирі. В цілому, вищезазначені мультикомплексів, що продаються в аптеках, містять все, що необхідно для зростання. Головне, проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом.

Спорт

Говорячи про те, чи можна збільшити зростання, не можна пройти повз спорту. Будьте активніше: грайте в ігри (тільки не на комп'ютері), робіть регулярну зарядку, вісіте на турніку - все це допоможе в плані збільшення зростання. До речі про турніку, на перших етапах ви можете просто висіти на ньому по кілька хвилин. Далі, коли звикнете і відчуєте в руках силу, вводите вправи з підтягування і розгойдування корпусу. Не зайвим також буде висіти, прив'язавши до ніг адекватний вантаж. Головне, якщо ви хочете вирости, не займайтеся видами спорту, які мають на увазі серйозне навантаження на хребет (штангою, наприклад).

Неприродні способи

Все вищесказане більшою мірою стосується того, як збільшити зростання підлітка чи молодої людини. Якщо ж вам далеко за 30, але ви відчули яскраве бажання вирости, насичене корисними елементами харчування і заняття спортом навряд чи допоможуть. У такій ситуації тільки хірургічне втручання. Однак цей підхід забере у вас місяці часу, та й грошей потрібно чимало. Що вже говорить про хворобливість процедури.


» » Як збільшити ріст?