Що таке справжня дружба?

Фото - Що таке справжня дружба?


Можна безпомилково стверджувати, що кожна людина на планеті, здатний мислити і міркувати, думав про те, що ж таке справжня дружба. Яка вона? Як їй обзавестися? Та й взагалі, сам факт існування дружби, як такої, не один раз ставилося під сумнів якщо не кожною людиною, то вже кожним другим - точно. Що значить справжня дружба в житті людини і чи потрібна вона взагалі? Насправді, найлегше сказати: скільки людей, стільки й думок. Це так. Але ми спробуємо систематизувати ці думки й об'єднати схожі погляди в групи.

Отже, почнемо з тих людей, яким пощастило зустріти справжніх і вірних друзів і подруг. Часто такі відносини зароджуються в ранньому дитинстві і тривають протягом усього життя. Справжні товаришами не кривлять душею, коли називають свого друга братом. Зустріти подібні приклади можна дуже рідко. Для зародження воістину справжньої дружби, потрібно збіг мільйона обставин, що, на жаль, відбувається нечасто. У таких відносинах відсутня упередженість, немає місця лестощів і брехні, панує розуміння одного як самого себе. Насправді, не дивно, що приклади міцної дружби найчастіше зустрічаються між чоловіками. Але про статеві особливості дружби трохи пізніше.

Чимало знайдеться людей, які будуть стверджувати, що справжньої дружби не існує. Насправді, можна їх зрозуміти, адже подібні твердження, на жаль, грунтуються на життєвому досвіді. Як часто, будучи нерозлучними друзями, згодом люди стикаються зі зрадою, обманом і брехнею. Що стало причиною цього? Напевно, самий вірний відповідь - его. Самолюбство, невміння жертвувати своїми інтересами, жертвувати собою. Невміння любити ближнього, як самого себе. Дружба валиться, якщо немає подібного фундаменту.

Не перестає викликати бурхливі дискусії і суперечки тема жіночої дружби. Що таке справжня дружба в розумінні жінки, і взагалі, чи потрібна жінці ця дружба? Більшість чоловіків не вірять у дружбу між жінками, знаходять її просоченої лестощами. Поки що цей погляд знаходив спростування вкрай рідко. Заслуговують на повагу чоловіки, які вважають, що головним і справжнім другом для жінки має бути саме він, кохана людина. Все інше - приятелі, знайомі, але друг - тільки він.

Тема дружби стара як світ, можна написати ні один твір, що таке справжня дружба. Точно можна сказати одне: друзів багато не буває. Існує досить проявів дружби, одне з них - родинні зв'язки. Як часто кращим другом для дівчинки стає мама. Самі того не помічаючи, ми обплітаємо життя нитками тісних взаємин, бо без дружби жити все-таки нелегко.


» » Що таке справжня дружба?