Що таке найкращий друг?

Фото - Що таке найкращий друг?

Дружба поняття широке. У дитинстві ми вважаємо друзями всіх, з ким спілкуємося. Коли ми стаємо старше, то друзів стає все менше і менше, залишаються тільки самі перевірені, справжні. Кращий друг, який він? Ця проблема хвилює тих, хто так хоче мати справжніх друзів, але не знає, чи є такі у нього.
Кого можна вважати другом

  • Справжня дружба перевіряється роками, ви навряд чи зможете зрозуміти, чи справжній друг поруч з вами або просто приятель, поки життя не піднесе вам пару - трійку цінних уроків. Тільки труднощі, неприємності, хвороби і навіть нещастя показують, як насправді ставиться до вас людина. Якщо ваш друг поруч з вами тільки у хвилини радості, на святах і застіллях, а якщо станеться чого, йому завжди не до вас, то навряд чи ці відносини можна назвати дружніми.
  • Дружба зазвичай починається ще в школі чи в інституті, коли ми ще відкриті, жадаємо спілкування, пізніше знайти справжнього розуміє людини набагато складніше. Ми не вибираємо батьків і родичів, тому відносини між ними не завжди ідеальні. Зате ми вільні вибирати друзів, людей близьких нам по духу, з якими нам легко і приємно, яких ми любимо і цінуємо.
  • Зазвичай у друзів бувають загальні інтереси, захоплення, їм завжди є про що поговорити, і навіть якщо розмовляти не хочеться, то пауза в спілкуванні не буває в тягар.
  • Що таке найкращий друг? Це людина, з якою вам завжди весело, він може підняти настрій, підтримати, коли вам сумно, розважити, коли вам нудно. Але якщо раптом у ваші двері постукає біда, то друг неодмінно вам допоможе. Він дасть вам грошей у борг, подбає про вашу дитину, дасть притулок вас, якщо вам раптом ніде буде жити.
  • Але дружба це не тільки - брати, важливо і вміти віддавати. Тільки, якщо ви самі будете безкорисливі і чесні, нічого не будете вимагати натомість, ваша дружба буде ціла і непохитна. Бережіть почуття одного, допомагайте йому, і він буде відповідати вам взаємністю.

Ось що таке близький друг. Пам'ятайте про це завжди, і будьте вдячні долі, якщо у вас є хоч один такий чоловік.


» » Що таке найкращий друг?