Навіщо потрібні друзі?

Фото - Навіщо потрібні друзі?

З дружбою все дуже просто. Ми створені з потребою спілкування. З кимось більше часу проводимо, з кимось менше. Від якості наших відносин залежить і якість нашого життя. Друзів ми можемо знайти, як в навколишньому світі, так і в соціальній мережі. Навіщо нам потрібні друзі, чим вони корисні? Давайте розберемося!
Дружба: навіщо потрібні друзі

Ми так звикли до них, що ні задаємося питанням «навіщо вони нам?». Коли друг поруч, нам комфортно і безпечно. У друзів багато спільного - почуття гумору, сприйняття навколишнього світу, спільна справа або час для відпочинку. Але, вони не близнюки. Це допомагає їм доповнювати один одного.

Яка ж користь від одного? Уявіть, що ви в біді, хто вам допоможе в першу чергу? Хто буде першим знати про вашу проблему? Тільки друг! Ось він і врятує вас, кинувши «рятівний круг». Друг завжди поруч, він дуже тактовний, уважітелен, він вважається з вашою думкою і почуттями. Йому ви цікаві не тільки в радісні хвилини, але і під час печалі. А знаєте, чим володіє тільки один, що робить його таким унікальним і потрібним? Він вміє не лише давати поради, але і вислуховувати.

А чи є сенс мати багато друзів? Багато друзів - це здорово! Життя з ними набагато цікавіше. Вона набуває новий, яскравий відтінок. Друзі завжди змінюють наше життя, її сенс, її зміст. Але, щоб друзів у вас ставало ще більше, треба самому стати одним. Це неважко. Просто допомагайте незнайомим людям, знайомтеся з ними. З таких невеликих зустрічей і народжуються міцні дружні стосунки.

Віртуальні друзі

Навіщо потрібні друзі в мережі? Адже реальних нормальних відносин з ними не побудуєш. Якщо просто поговорити - тоді тільки для цього вони і підходять. Багатьом молодим людям дружба онлайн подобається більше. Вони відчувають себе впевненіше. Таке віртуальне спілкування дає можливість сором'язлива людина обміркувати, що хоче сказати. Хтось має складний характер, з мінливим настроєм і проявом егоїстичної нахили. Такі люди і підтримують одне одного в мережі, але це не дружба, а просто відносини однодумців.

Не забувайте про небезпеку, яка таїться у віртуальному спілкуванні. Легко можна наштовхнутися на людей, які через пару хвилин запропонують непристойності. Остерігайтеся сумнівних знайомств. Не ігноруйте попередження! Адже ви ж не будете ходити по небезпечному району із зав'язаними очима? Так чи варто бродити по Інтернету, не беручи до уваги те, чим ви ризикуєте?

Шукайте справжніх друзів, захищаючи себе від самотності і стресу!


» » Навіщо потрібні друзі?