Як стають друзями?

Фото - Як стають друзями?


Дружба - важливе явище в житті кожної людини. Друзі - це люди, які підтримають у важку хвилину, виручать вас і порадою, і конкретними діями. Однак завести нове знайомство і довести його до міцної дружби не так-то просто. У даній статті ми розглянемо, як стають друзями люди, ще вчора ледь знайомі, а може й зовсім не знайомі один з одним.

  • Подумайте про те, для чого вам дружба з даними конкретною людиною. Якщо вами рухає жага вигоди, то справжній дружбі не бути, тому що дружні відносини в своїй основі мають безкорисливість. Будь-яка допомога, яку надають один одному справжні друзі, не переслідує мети отримати відповідну допомогу.
  • Друзів об'єднують не тільки спільні захоплення та інтереси, але ще й взаємоповага та підтримка один одного. Щоб приємно проводити час, досить приятельських відносин, а друг підтримає вас тоді, коли вам буде дуже погано. Відповідно, щоб стати друзями, вам потрібно продемонструвати людині, що ви гідні довіри, надійні, на вас можна покластися в скрутну хвилину.
  • Прагнучи продемонструвати свої найкращі якості, будьте уважні і дотримуйтесь міру. Дружба неможлива без щирості і чесності, тому так важливо залишатися самим собою, не намагаючись сподобатися.
  • Уникайте нав'язливості, особливо на початковій стадії встановлення дружби. Надмірне бажання стати другом відлякує людей. Поважайте особистий простір людини, з якою ви хочете подружитися і не намагайтеся проводити з ним якомога більше часу, якщо він сам цього в даний момент не хоче.
  • Розділяйте з одним і радості, і печалі. Ця властивість відрізняє дружбу від приятельських відносин. Людина обов'язково оцінить вашу підтримку і увагу до нього у важкі моменти життя.
  • Одним з бар'єрів, що заважають подружитися, є сором'язливість і боязкість. Але вміння спілкуватися ще не дає гарантії, що ви заведете безліч друзів. У дружбі не менш важливо і вміння слухати. Якщо ви вмієте добре слухати, чути і розуміти слова співрозмовника, якщо ви можете успішно підтримати розмову, вчасно і до місця вставивши свої репліки, то друзі обов'язково знайдуться.
  • Навчіться поважати думку іншого, навіть якщо не можете з ним погодитися. Це дозволить уникнути неприємних сварок, здатних на корені занапастити навіть найміцнішу дружбу.
  • Розглядаючи, як стати кращими друзями, не можна обійти увагою і таку якість друзів, як уміння зберігати в таємниці конфіденційну інформацію. Не розказуйте іншим те, що ваш друг розповів вам, навіть якщо розказане не укладає в собі таємниці.
  • Уникайте егоїзму. Друг - не ваша власність, він має право спілкуватися і з іншими людьми. Дайте йому можливість вільно вибирати коло спілкування і тоді, якщо він дійсно вами дорожить, він буде проводити з вами більше часу, що буде для вас воістину найціннішою нагородою.

Тепер ви знаєте, як стають друзями, але майте на увазі, що встановлення дружніх відносин - це довгий і складний процес, не розраховуйте на дуже швидкий результат. Але зате ваше терпіння і праці протягом довгого часу обов'язково окупляться сторицею, коли ви почуєте від свого друга щирі слова вдячності та подяки, адресовані вам.


Наостанок хочеться побажати вам тільки міцною і справжньої дружби, нехай друзів буде небагато, але всі вони будуть такими, щоб ви могли вірити в них, як у самого себе. Вам також буде цікава наша стаття: «Як знайти друзів?».


» » Як стають друзями?