Яким повинен бути друг?

Фото - Яким повинен бути друг?

Чи існує в сучасному суспільстві поняття дружби? Хто може похвалитися наявністю справжнього друга? Як знайти непідробні дружні почуття? Всі ці питання мимоволі виникають у нас в голові, коли ми стикаємося з неприємними життєвими ситуаціями. Давайте поговоримо про те, яким повинен бути один. Отже:
Друг. А у вас він є?

Людські стосунки - це штука багатогранна і складна. Як відомо, крім дружби існує величезна кількість інших видів взаємодії між особистостями, групами і великими групами. Мова в нашій статті, як вже відомо, йде про дружбу. Однак, ми вважаємо, що дане почуття має розглядатися в купе з усіма іншими проявами людських відносин.


Отже, дружба. Вона зустрічається частіше, ніж, наприклад, любов. Це факт. Багато людей спілкуються і займаються спільною діяльністю, що взагалі-то найчастіше і призводить до виникнення дружніх відносин. Давайте розглянемо основні передумови появи хороших міцних особистих зв'язків, а потім звернемося до питання про те, яким повинен бути справжній друг.

  • Дружба виникає часто на основі спільних інтересів. Якщо ви захоплюєтеся якимись загальними темами, то у вас є про що поговорити і про що посперечатися. А це дуже важливо для формування дружньої симпатії.
  • Дружба виникає якщо люди займаються спільною діяльністю. Саме дана передумова працює частіше за інших, так як будь-яка справа об'єднує людей. Мова йде не обов'язково про роботу або навчання. Навіть спільні поїздки або просто схожість життєвих ситуацій і спільне їх дозвіл дуже сильно зближують і об'єднують людей.
  • Ну і, звичайно ж, особистісні характеристики друзів. Кожна людина володіє широким набором особливостей, які можуть поєднуватися і не поєднуватися з особливостями інших людей. І у випадку дружби, закономірність складається наступна. Люди, які володіють різними характеристиками сходяться дуже добре. В даному випадку працює закон заповнення. Люди бачать один в одному протилежні якості і заповнюють за допомогою одного свої недоліки. Причому це відбувається природно. Гасло таких відносин - "Разом ми в два рази сильніше". Кожен може написати ціле твір, яким повинен бути один. Інший варіант розвитку подій передбачає, що партнери по спілкуванню володіють схожими ознаками. У такій парі складаються стосунки об'єднання. Гасло таких відносин - "Ми - як одна крапля води".

Будемо вважати, що дружба сформувалася. Тепер поговоримо про якості людей, які називають себе гордим ім'ям Друг. Яким має бути найкращий друг:

  • Найперша умова збереження дружніх відносин та захоплення їх цінності - це не безрізниця партнерів один до одного. Друг - це той, хто щиро зацікавлений у справах, самопочутті, особистих перемогах свого друга. Йому потрібна ця інформація про нього. Справжній друг відчуває потребу не тільки знати про свого товариша, але й самому ділитися з ним потаємними таємницями або просто повсякденними історіями свого життя.
  • Друзі завжди знайдуть, чим разом зайнятися. Справжній друг розділяє інтереси свого товариша і всіляко їх підтримує і розвиває.
  • Друг як опора. Мабуть, найвагоміша характеристика дружби. Якщо ви знаєте, що можете покластися на вашого друга, значить ваші стосунки - це справжня дружба. Серйозність цієї характеристики не може не впливати на дружнє взаємодія. Надійна людина - це той, хто готовий пожертвувати своїми ресурсами заради вашого блага. На це здатний далеко не кожен. Ось, якими якостями повинен володіти друг.

» » Яким повинен бути друг?