Чи існує дружба?

Фото - Чи існує дружба?

Люди неправильно вживають слово "друг". Насправді вони мають на увазі тільки поняття "знайомий", а іноді взагалі щось інше. Але, адже це різні речі. Дружба вимагає більшою мірою відповідальності, ніж знайомство. Це стосується довіри, прихильності, поваги. Чи існує дружба, яка вона і на чому грунтується?
Дружба існує: так чи ні

На питання багатьох про те, чи існує дружба, можна твердо відповісти: «Так, дружба є». Справжня дружба ґрунтується на любові, вимагає духу щедрості і обопільності. Друг завжди чесний, уважний, ніколи не нав'язується, вміє слухати і не зачіпає почуттів. Не всім вдається знаходити справжніх друзів, тому що заважає зосередженість на самих собі і схильність до егоїзму. Але й такі люди можуть дружити, правда, по-своєму.

Навчитися дружити можна. Для цього треба бути відвертим і щирим. Навіть у колі невідомих людей можна знайти собі друга. Головне, не говорити багато самому, а проявляти серцевий інтерес до інших. Спонукати їх до розмови і слухати їх, запам'ятовувати імена, цікаві факти з життя. Це допоможе розвинути дружбу. І хоча умовно дружбу ділять на категорії, цікаво побачити існування дружби між жінками, і між чоловіком і жінкою.

Дружба між жінками

Це унікальна дружба. Її ще називають феноменом. Ще з раннього дитинства батьки вчать дівчаток дружити з дівчатками. Ось так закладається основа для дружби між жінками. Їм легко ладнати один з одним. У їхніх стосунках немає сорому, тому що вони більш передбачувані і прості.

І хоча, хтось і сумнівається в щирості таких відносин, можна посперечатися про те, чи існує дружба між жінками. Адже така дружба існувала здавна - і це факт. І більшою мірою не через особистих переваг жінок, а просто так склалося.

Чим жіноча дружба відрізняється від чоловічої

Як же сильно жіноча дружба відрізняється від чоловічої дружби. Усередині чоловічій компанії розмова проходить досить сухо. Частіше звучать якісь сухі факти, жарти. І з боку, здається, що все це замінює емоції і так сказати, скрашує інформацію. Такий незвичайний спосіб чоловічого обміну думками, показує переваги жіночої дружби.


У жінок все по-іншому. Їхні враження - це непроста інформація. Вона рясніє барвистими емоціями, оцінками, здогадками. І ви ще не вірите, чи існує жіноча дружба? Так, це загадка для чоловіків. Саме тому вони з цікавістю розпитують, як пройшов дівич-вечір.

Подружки - це здорово! З ким, якщо не з ними можна обговорити фасон нової сукні або колір нової помади. А питання інтимного характеру? Хто дасть кращий рада? Звичайно - жінка!

Дружба чоловіка з жінкою

Це звичайно ж поняття відносне, так як для різностатевих людей це неприродна форма відносин. І в той же час така дружба існує між подружжям у шлюбі. Це сама міцна, справжня, нелицемірна дружба двох близьких людей. У них загальні переживання і хвилини радості. Це тільки зміцнює шлюб. Подружжя проявляють чуйність і співчуття, вміють прощати і не затаюють образи, захищають одне одного, коли хтось поширює наклеп про один з них.

І все ж існує дружба між чоловіком і жінкою? Думок багато, але всі вони зводяться до одного: така дружба можлива до певного часу. А саме, коли жінка-друг ставати для чоловіка-друга сексуальним об'єктом. Ось тепер вона стає здобиччю в його очах. І щоб він не говорив про те, що стримує себе, ігнорує поклик своєї плоті, інстинкти роблять своє.

Отже, жіноча дружба ґрунтується на взаємоповазі, схожості характерів і поглядів. Дружба між чоловіком і жінкою продовжується до тих пір, поки слабка і тендітна жінка не побачить в чоловікові потенційного захисника і батька сімейства.


» » Чи існує дружба?